خبر

 • تک بورد - Roku و Walmart می‌خواهند پخش تلویزیونی را به مقصدی برای خرید تجارت الکترونیک تبدیل کنند

  Roku و Walmart می‌خواهند پخش تلویزیونی را به مقصدی برای خرید تجارت الکترونیک تبدیل کنند


  13 روز و 7 ساعت قبل

  \"همیشه در حال بسته شدن باشید\" ظاهراً این شعار پشت آخرین همکاری تبلیغاتی Roku با Walmart برای تبدیل پلت فرم استریم خود به یک مقصد خرید تجارت الکترونیک است. برنامه آزمایشی جدید این دو به نظر می رسد سرگرمی را با دنیای تجارت ترکیب کند و امکان خرید "مستقیماً در زمان الهام" را فراهم کند.

  از تخصص Roku در فضای تبلیغات پخش جریانی - یعنی هدف‌گیری، بهینه‌سازی و اندازه‌گیری - برای ارائه تبلیغات قابل خرید در طول وقفه‌های تجاری استفاده می‌کند.

  برای تعامل. با یک تبلیغ، به سادگی روی "OK" کلیک کنید تا به صفحه محصول بروید. جزئیات پرداخت به صورت خودکار از Roku Pay، پلت فرم پرداخت هدفمند این شرکت، تکمیل می شود. کاربران می‌توانند به عکس‌های اضافی محصول نگاه کنند یا برای تکمیل تسویه حساب دوباره روی "OK" کلیک کنند.

  https://techbord.com <b>Roku</b> و <b>Walmart</b> می خواهند پخش <b>تلویزیونی</b> را به یک مقصد <b>خرید</b> <b>تجارت</b> <b>الکترونیک</b> <b>تبدیل</b> کنند

  یک تأییدیه خرید Walmart به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود که با اطلاعات حمل و نقل، بازگشت و پشتیبانی رقابت می‌کند.

  Roku گفت که پلتفرم خرید تبلیغات آن، OneView، خواهد داشت. قابلیت فعال‌سازی و اندازه‌گیری تبلیغات قابل خرید.

  "ما در تلاش هستیم تا با مشتریانی که قبلاً زمان خود را سپری می‌کنند ارتباط برقرار کنیم، و فاصله کشف و الهام را کوتاه کنیم. ویلیام وایت، مدیر بازاریابی والمارت گفت: "خرید کنید." او افزود: "تا به حال هیچکس کد مربوط به قابلیت خرید را شکسته است." ."

  خرید از تلویزیون دقیقا مفهوم جدیدی نیست. کانال های خرید مانند QVC و تبلیغات مستقیم به مصرف کننده، 1 تا 800 دهه است که وجود دارد. اخیراً، پخش‌های زنده قابل خرید از شرکت‌هایی مانند آمازون، eBay و Whatnot شروع به گسترش کرده‌اند.

  روکو گفت که تکرارهای آتی آزمایشی به دنبال فرصت‌هایی برای ایجاد تجربیات تجاری عمیق‌تر برای ملاقات با مشتریان در جایی که هستند، خواهد بود.


  تگ ها:

  roku , walmart , می‌خواهند , تلویزیونی , مقصدی , خرید , تجارت , الکترونیک , تبدیل


  v 6
خبرهای دیگر از اینترنت