خبر

 • تک بورد - Reddit Talk رقیب Clubhouse برای زیرمجموعه ها است ، اما آیا جامعه علاقه مند است؟

  Reddit Talk رقیب Clubhouse برای زیرمجموعه ها است ، اما آیا جامعه علاقه مند است؟
  26 روز و 3 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: به نظر می رسد اصلی ترین نگرانی Reddit Talk در این ساعت بر اساس اعتدال باشد. اتفاق نظر کلی این است که mod ها از قبل چیزهای زیادی در صفحه خود دارند. تعدیل چت های صوتی زنده زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد و ممکن است ارزش دردسر را نداشته باشد.

  Reddit در حال آزمایش یک ویژگی جدید مانند Clubhouse است که به شما اجازه می دهد تا میزبان مکالمات صوتی زنده را در زیرمجموعه های خود میزبانی کند.

  در حال حاضر ، روش های برقراری ارتباط با Reddit از جمله متن ، ویدئو ، تصاویر کم نیست. و پخش جریانی مستقیم اما در برخی شرایط ، داشتن مکالمه فقط صوتی کاربردی ترین رسانه است و آن جایی است که Reddit Talk می تواند پیشرفت کند.

  https://techbord.com Reddit Talk یک رقیب Clubhouse برای زیرمجموعه ها است ، اما آیا جامعه علاقه مند است؟

  عملکرد جدید هنوز در مراحل اولیه است. انجمن های علاقه مند می توانند برای عضویت در لیست انتظار ثبت نام کنند. پس از پذیرش ، ناظران می توانند گفتگوهایی را شروع کنند که هر کاربر Reddit دیگر در Android یا iOS می تواند به آنها بپیوندد. شرکت کنندگان می توانند در مقابل مکالمه با ایموجی ها واکنش نشان دهند و حتی "برای بالا بردن فرصت صحبت کردن" "دست خود را بالا ببرند".

  مجریان قدرت دعوت ، بی صدا کردن و حذف بلندگوها از یک سخنرانی را دارند ، حتی اگر آنها از پیوستن مجدد آنها منع شوند نیاز وجود دارد.

  Reddit گفت بحث برای پرسش و پاسخ ، AMA ها ، سخنرانی ها ، بحث های ورزشی ، بازخورد جامعه یا صرفاً برای دادن مکان برای گذراندن وقت برای کاربران subreddit است.

  https://techbord.com Reddit Talk یک رقیب Clubhouse برای زیرمجموعه ها است ، اما آیا جامعه علاقه مند است؟

  به عنوان هر کسی که با سیستم عامل آشنا است ، کاربران Reddit همیشه پذیرای تغییر نیستند. سال گذشته که یک ویژگی اتاق گفتگو آغاز به کار کرد ، تقریباً 24 ساعت طول کشید تا Reddit به دلیل بازخورد و نگرانی های جامعه دوباره آن را بازگرداند.

  ما این را زیر نظر خواهیم گرفت و خواهیم دید که چگونه در آن بازی می شود روزهای آینده.

  استاد ارشد از پریماکوف

خبرهای دیگر از اینترنت