خبر

 • تک بورد - Reddit کل بودجه بازاریابی خود را صرف تبلیغات پنج ثانیه ای Super Bowl می کند

  Reddit کل بودجه بازاریابی خود را صرف تبلیغات پنج ثانیه ای Super Bowl می کند
  4 روز و 20 ساعت قبل

  چرا مهم است: پخش دیشب Super Bowl پر از تبلیغاتی با بودجه کلان بود که انتظار می رود در طول بازی سالانه قهرمانی انتظار داشته باشیم. حداقل یک نقطه از یک تازه وارد وجود دارد که قصد دارد بیانیه ای ارائه دهد ، اغلب با کوتاه و شیرین نگه داشتن پیام آن. دیشب ، آن تبلیغ دهنده Reddit بود.

  آگهی بازرگانی مانند مکان عادی خودروی شما افتتاح شد اما به سرعت به پیام Reddit منتقل شد ، که با این پیام باز شد ، "واو ، این واقعاً جواب داد."

  چه اتفاقی افتاد؟ pic.twitter.com/DypRp6DeQt

  - Reddit (reddit) 8 فوریه 2021

  در پیام کوتاه ، Reddit گفت که کل بودجه بازاریابی خود را قبل از اشاره به پنج ثانیه از زمان صرف کرده است متخلفان می توانند "تقریباً در مورد هر چیزی به دست آورند وقتی که درمورد یک ایده مشترک جمع شوند."

  تبلیغات Reddit اشاره به هرج و مرجی بود که در چند هفته گذشته ، فروش غیرقانونی آن / WallStreetBets در بازار سهام ایجاد کرده است. با همبستگی ، معامله گران روزانه توانستند فشارهای کوتاهی روی سهام مانند GameStop و AMC ایجاد کنند ، قیمت را بالا ببرند و فروشندگان کوتاه مدت را در موقعیت سختی قرار دهند. بیشترین تأثیر را باید دید. با نگاهی به ارزش سهام شرکتهایی که subreddit هدف قرار داده است ، اکثر آنها در 27 ژانویه به بالاترین مقدار خود رسیده اند و از آن زمان تاکنون روند نزولی دارند. به زودی با باز شدن بازارها در کمتر از یک ساعت به این موضوع پی خواهیم برد.

  اعتبار مستند الکساندر تصویر

خبرهای دیگر از اینترنت