خبر

 • تک بورد - Reddit پس از امتناع از حذف آن ، subreddit متهم به انتشار اطلاعات غلط Covid-19 را ممنوع کرد

  Reddit پس از امتناع از حذف آن ، subreddit متهم به انتشار اطلاعات غلط Covid-19 را ممنوع کرد
  23 روز و 4 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در پاسخ به نامه سرگشاده ای که از دولت Reddit خواسته بود تا اطلاعات فرعی را در زمینه انتشار اطلاعات نادرست Covid-19 ممنوع کند ، یکی از مدیران اظهار داشت که به عنوان "محلی برای بحث و مناظره باز و معتبر" ، Reddit نمی تواند subreddits را با این شرایط ممنوع کند. به یک هفته بعد ، Reddit یکی از زیرمجموعه های پرچم دار را متهم کرد که اعضای آن در حال "بریگاد" به سایر زیرمجموعه ها هستند و م

  وقتی ناظران Reddit نامه سرگشاده خود را نوشتند ، آنها امیدوار بودند که این امر باعث شود که دولت به نوعی اقداماتی را در زمینه فرعی های چندگانه انجام دهد که اطلاعات نادرستی را در مورد Covid-19 در سراسر پلتفرم منتشر می کند ، اما چنین نشد. " t اتفاق نمی افتد دولت عدم اقدامی را با بیان اینکه مخالفت "بنیاد دموکراسی " است ، توجیه کرد ، بنابراین طبیعی است که "در گفتگویی که با اجماع عمومی س questionال می کند یا مخالف است " در بستری مانند Reddit ، جایی که دموکراسی در هسته اصلی آن قرار دارد.

  از زمان پاسخ دولت به نامه ، یک هفته می گذرد ، و اگرچه تصمیم گرفته است که subreddits را برای انتشار اطلاعات غلط ممنوع کند ، اما این بدان معنا نیست که آنها پیروز نشده اند. " به دلایل دیگر این کار را انجام ندهید.

  دیروز ، r/NoNewNormal subreddit ، که متهم به انتشار اطلاعات نادرست در مورد Covid-19 بود ، به دلیل "بریگاد کردن" اعضای آن و دستکاری محتوا در "ممنوع شد. جوامعی با دیدگاههای اصلی بیشتر در مورد COVID یا جوامع مبتنی بر مکان که در مورد محدودیت های COVID بحث کرده اند. "

   https:/ /techbord.com Reddit subreddit را متهم به انتشار اطلاعات غلط Covid-19 پس از امتناع از حذف

  در 30 روز قبل از ممنوعیت ممنوع اعلام کرد در صدور مجوز ، برخی از 120،000 اعضای r/NoNewNormal مسئول 80 تیپ در چندین زیرمجموعه دیگر بودند. حتی پس از آنکه دولت Reddit به تعدیل کنندگان r/NoNewNormal هشدار داد ، این تیپ ها همچنان ادامه داشت.

  علاوه بر ممنوعیت r/NoNewNormal ، Reddit همچنین 54 زیرمجموعه ناشناخته محرمانه Covid را تحت قانون 1 قانون قرنطینه می کند. خط مشی محتوای Reddit. علاوه بر این ، یک ابزار گزارش دهی جدید نیز ایجاد می کند تا ناظران هنگام مشاهده تداخل اجتماع بتوانند به Reddit علامت دهند. ساخت این ابزار هنوز چند روز طول می کشد. پس از اتمام ، ارزیابی می شود که آیا ارزشش را دارد یا نه.

  ممنوعیت استفاده از r/NoNewNormal با استقبال خوبی روبرو شده است ، بسیاری از اعضای انجمن Reddit تا حدودی از Reddit شگفت زده شده اند \ اقدام بعد از اعلام اینکه کاری انجام نمی دهد. با این حال ، برخی از مردم مطمئناً از نحوه پیشرفت اوضاع راضی نیستند.

خبرهای دیگر از اینترنت