techbord.com Reddit برای اولین بار ارقام کاربر فعال روزانه را به اشتراک می گذارد

چه اتفاقی افتاده؟ Reddit برای اولین بار شماره های کاربر فعال روزانه را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته است ، معیاری که معمولاً توسط شرکت های رسانه های اجتماعی برای تعیین تعداد مخاطبان استفاده می شود. بنابراین ، چقدر "صفحه اول اینترنت" خود اعلام شده فعال است؟

از نظر وال استریت ژورنال ، Reddit به طور متوسط ​​52 میلیون کاربر فعال روزانه در ماه اکتبر دارد که نسبت به مدت مشابه سال 2019 33 درصد افزایش یافته است.

برای مقایسه ، میانگین روزانه کاربران فعال فیس بوک در ماه سپتامبر 1.82 میلیارد بود. در همین حال ، توییتر 187 میلیون کاربر فعال روزانه درآمدزا را در سه ماهه اخیر گزارش کرده است.

Jen Wong ، مدیر عامل شرکت Reddit ، به ژورنال گفت که آنها تصمیم گرفتند اطلاعات کاربر را به عنوان بازتاب دقیق تر از آنها به اشتراک بگذارند رشد کاربر و مطابقت بهتر با گزارش صنعت.

https://techbord.com Reddit کاربر فعال روزانه را به اشتراک می گذارد ارقام برای اولین بار

شفافیت بیشتر همچنین می تواند به Reddit در معاملات تبلیغاتی بیشتر کمک کند. مانند بسیاری از شرکت ها ، ردیت به دلیل همه گیری در حال رشد ، در قسمت اول سال 2020 رشد کسب و کار تبلیغاتی خود را کند دید. خوشبختانه برای آنها ، از آن زمان دوباره شروع به کار کرده است.

علی رغم اینکه بیش از 15 سال است که وجود دارد ، Reddit هنوز هم برای بسیاری از تبلیغ کنندگان در رده "آزمایشی" طبقه بندی می شود ، سوزان اسکیکوفر ، مدیر ارشد سرمایه گذاری دیجیتال برای شیكوفر گفت: "GroupM. غول تبلیغات خرید.

" اگر آنها را با بزرگ مقایسه كنیم - اسنپ ، توییتر ، فیس بوك ، اینستاگرام - هیچ كدام نزدیك به این مقیاس نیستند. " وی افزود: "اما وجهه مثبت آنها بسیار بزرگ است."

Reddit برای اولین بار ارقام کاربر فعال روزانه را به اشتراک می گذارد
the-web/reddit-برای-اولین-بار-ارقام-کاربر-فعال-روزانه-را-به-اشتراک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.