خبر

 • تک بورد - Pornhub و والدین MindGeek به دلیل اتهامات میزبانی از فیلم های جنسی غیرجنسی بدون شکایت شکایت کردند

  Pornhub و والدین MindGeek به دلیل اتهامات میزبانی از فیلم های جنسی غیرجنسی بدون شکایت شکایت کردند
  7 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پورنو هاب بار دیگر به میزبانی ویدئوهای غیراخلاقی از جمله آنهایی که تجاوز جنسی و کودک آزاری را در سرویس خود نشان داده اند متهم شده است. سی و چهار زن از شركت مادر MindGeek به دلیل ادعای \ "یكی از بزرگترین مشاغل قاچاق انسان در جهان \" و \ "احتمالاً بزرگترین مخزن غیرنظامی پورنوگرافی كودك در آمریكای شمالی" شكایت می كنند.

  در شکایت مدنی که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه مرکزی کالیفرنیا ثبت شد ، ادعا می شود که پورنهاب و والدینش آگاهانه از فیلم های تجاوز جنسی ، استثمار جنسی کودک ، قاچاق و سایر فیلم های جنسی غیرجنسی سود بردند. . در این شکایت آمده است: "این پرونده مربوط به تجاوز جنسی است ، نه پورنوگرافی" ، و می افزاید که MindGeek یک شرکت جنایی کلاسیک است که "درست مانند Sopranos" اداره می شود. " خسارات وارده برای اثر "مخرب" این تجربه باعث شده است شاکیان. آنها همچنین به دنبال حمایت از آنها و "هزاران قربانی دیگر" از سو further استفاده بیشتر هستند.

  صنعت آنلاین پورنو "مانند یک منطقه قدیمی تجارت با چراغ قرمز در مدرسه قدیمی عمل می کند که در آن قوانینی اعمال می شود. مایکل بوو ، وکیل مدافع شاکیان ، گفت: "باید مورد استفاده قرار نگیرد".

  با تشکر ویژه از آن زنان و مردان جوان که داستان و مستندات خود را در مورد Pornhub به اشتراک گذاشتند نمی خواستیم بچه های دیگر آنچه را که متحمل شده اند تحمل کنند. این شجاعت ، داستان های آنها بود که این اتفاق را رقم زد. نوجوانانی مانند سرنا: https://t.co/syVIjZgEy6

  - Nicholas Kristof (NickKristof) 8 دسامبر 2020

  CBS News گزارش می دهد که یکی از این زنان در دبیرستان بوده و تنها 17 سال هنگام اجبار دوست پسرش بوده است او قصد دارد یک فیلم برهنه بسازد. او موجودیت خود را فراموش کرد تا اینکه یکی از دوستانش به او گفت بدون اطلاع وی یا رضایت نامه وی به صورت ناشناس در Pornhub ارسال شده است.

  قربانی گفت جلو بیایید. "

  MindGeek ده ها وب سایت پورنو از جمله Pornhub ، RedTube ، Tube8 و YouPorn به همراه شرکت ها و مارک های تولید بزرگسالان دارد. هر ماه 3.5 میلیارد بازدید دارد. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که PornHub یکی از محبوب ترین راه های عبور قفل سال گذشته توسط مردم انگلیس بود.

  Pornhub گفت که در حال بررسی و بررسی شکایت است زیرا "تحمل صفر در برابر غیرقانونی دارد" محتوا و هرگونه شکایت یا ادعای مطرح شده درباره محتوا در سیستم عامل های ما را بررسی می کند. "" این ادعاها را پوچ ، کاملا بی پروا و کاملاً نادرست ، پوچ ، کاملاً بی پروا و کاملاً نادرست عنوان کرد. "

  در دسامبر ، Pornhub بارگذاری های تأیید نشده را متوقف کرد و بارگیری ها را به دنبال گزارش لعنتی نیویورک تایمز که ادعاهای مشابهی را در دادخواست مشاهده کرد ، ممنوع کرد. Mastercard و Visa به زودی ارتباط خود را با MindGeek قطع کردند و بعدا Pornhub اقدامات ایمنی جدیدی را اضافه کرد که شامل تأیید توسط یک شخص شخص ثالث برای بارگذاری است.

  اعتبار مستند: Pe3k

خبرهای دیگر از اینترنت