خبر

 • تک بورد - Pornhub میلیون ها ویدیوی از کاربران تأیید نشده را بررسی می کند

  Pornhub میلیون ها ویدیوی از کاربران تأیید نشده را بررسی می کند
  29 روز و 15 ساعت قبل

  Pornhub بزرگترین قدم را در تغییر مدل کسب و کار خود برداشته است در پی انتشار نیویورک تایمز در اوایل ماه گذشته مبنی بر سودآوری سایت از آپلودهای غیرمجاز ویدئو. این حرکت می تواند در نهایت منجر به دور شدن سایت از محتوای آماتور خود شود و بیشتر به مطالب موجود در مدل های حرفه ای توجه کند.

  اخیراً در یک پست وبلاگ ، سایت تولید محتوای بزرگسالان توسط کاربر اعلام کرده است که تمام محتوای بارگذاری شده قبلی را که توسط شرکای محتوایی یا اعضای برنامه مدل خود ایجاد نشده اند ، به حالت تعلیق درآورده است.

  "این به معنی هر قطعه است محتوای Pornhub از آپلودکننده های تأیید شده است ، این شرطی است که سیستم عامل هایی مانند Facebook ، Instagram ، TikTok ، YouTube ، Snapchat و Twitter هنوز نباید آن را ایجاد کنند. "

  کاربران تأیید شده کسانی هستند که هویت خود را با سایت از طریق سلفی از آنها که کاغذی در دست دارند که نام کاربری سایتشان و Pornhub روی آن نوشته شده است.

  به گفته معاون ، Pornhub عصر یکشنبه میزبان تقریباً 13.5 میلیون فیلم بود (بر اساس پیشخوان در نوار جستجوی سایت) . صبح روز دوشنبه ساعت 9 صبح ، این رقم به 4.7 میلیون نفر کاهش یافته بود. معاون گفت که تعداد آنها به طور خلاصه به 7.2 میلیون نفر رسید ، بنابراین شاید اوضاع هنوز هم روان باشد.

  در پی این گزارش ذکر شده ، Pornhub بارگذاری از اعضای تأیید نشده را متوقف کرد و بارگیری ها را پایان داد. ویزا و مسترکارت هفته گذشته نیز با قطع ارتباط با Pornhub مانع از خرید دارندگان کارت از طریق سایت شدند.

  اعتبار مستند: Pe3k

خبرهای دیگر از اینترنت