خبر

 • تک بورد - Pornhub برای خدمات برتر به ارز رمزنگاری شده روی می آورد

  Pornhub برای خدمات برتر به ارز رمزنگاری شده روی می آورد
  4 روز و 21 ساعت قبل

  Cryptocurrency سابقه طولانی در ارتباط داشتن با فعالیت سایه در اینترنت دارد. در سال های اخیر ، ارزهای مجازی مختلفی از جمله بیت کوین ، Litecoin و Ethereum پیشرفت قابل توجهی در تبدیل شدن به یک گزینه مناسب برای ارز فیات داشته اند.

  برای جایگزینی ویزا و مسترکارت به عنوان ارائه دهندگان اصلی پردازش پرداخت ، کمتر از یک هفته به Pornhub زمان نیاز بود. به نظر می رسد که سایت دارای ارزهای مختلف مجازی از جمله بیت کوین ، Ethereum و Litecoin و غیره است.

  https://techbord.com Pornhub برای سرویس حق بیمه به رمز ارز تبدیل می شود

  عضویت حق بیمه Pornhub با قیمت 9.99 دلار در ماه به فروش می رسد و مزایای متعددی دارد. مشترکین به محتوای اختصاصی و همچنین پخش جریانی سریعتر و با کیفیت بالاتر دسترسی پیدا می کنند. تبلیغات همچنین به عنوان بخشی از یک عضویت پولی حذف می شوند.

  این یک سال برای Pornhub یک غلتک است. سایت محتوای بزرگسالان پس از تجربه هجوم ترافیکی که به بیماری همه گیر در حال انجام نسبت داده شده است ، در مرکز نمایشگاه نیویورک تایمز قرار گرفت و فیلم های غیرمجاز و سو abuse استفاده را برجسته کرد. شرکت های پردازش پرداخت فوق الذکر به سرعت از سایت فاصله گرفتند و در اوایل این هفته ، Pornhub میلیون ها فیلم را که توسط حساب های غیر تأیید شده بارگذاری شده بود ، از سایت خود حذف کرد.

  PayPal در اواخر سال گذشته نیز قبول پرداخت برای هزاران مجری Pornhub.

  اعتبار تصویر: Max Sky

خبرهای دیگر از اینترنت