techbord.com Pornhub آپلودهای تأیید نشده را متوقف می کند ، پس از لعنت کردن گزارش نیویورک تایمز ، بارگیری را ممنوع می کند

Pornhub در پی نمایش نیویورک تایمز مبنی بر سودآوری سایت از فیلم های غیر توافق ، از جمله آنهایی که تجاوز به عنف و کودک آزاری را نشان می دهد ، تغییرات چشمگیری در سرویس خود ایجاد کرده است.

در بیانیه ای ، پورنهاب گفت که همیشه به حذف محتوای غیرقانونی متعهد بوده و اقدامات بیشتری برای محافظت از جامعه خود انجام می دهد. این موارد شامل توقف بارگذاری از کاربران تأیید نشده و ممنوعیت بارگیری بیشتر است.

در حال حاضر ، فقط شرکای محتوا و کسانی که در برنامه مدل هستند قادر به بارگذاری محتوا در Pornhub هستند. یک فرآیند تأیید در سال جدید معرفی می شود که به همه کاربران امکان بارگذاری فیلم ها را می دهد ، اما تنها پس از تکمیل "پروتکل شناسایی " برای تأیید هویت خود.

علاوه بر این ، Pornhub بارگیری ها را متوقف کرده است ، تنها استثنایی که در برنامه مدل تأیید شده ، بارگیری های پولی است. این شرکت می گوید "همزمان با فناوری اثر انگشت ما ، این امکان را برای محتوای از قبل برداشته شده از سیستم عامل فراهم می کند تا بتواند برگرداند. "

تغییرات دیگر شامل افزایش تعدیل از طریق ایجاد یک "تیم سرخ " اختصاص داده شده به محتوای جارو پیشگیرانه ای را که قبلاً برای تخلفات احتمالی بارگذاری شده است و هرگونه خرابی در روند نظارت را شناسایی می کند. "همچنین سال آینده گزارش شفافیت را با جزئیات نتایج تعدیل محتوای آن از سال 2020 منتشر می کند.

تشکر ویژه ای از آن زنان و مردان جوانی که داستان و مستندات خود را در مورد Pornhub به اشتراک گذاشتند ، زیرا آنها نمی خواستند بچه های دیگر آنچه را که متحمل شده اند تحمل کنند. این شجاعت ، داستان های آنها بود که این اتفاق را رقم زد. نوجوانانی مانند سرنا: https://t.co/syVIjZgEy6

- Nicholas Kristof (NickKristof) 8 دسامبر 2020

گزارش نیکلاس کریستوف در نیویورک تایمز تعداد کلیپ های نمایش داده شده در Pornhub را برجسته کرد تجاوز جنسی و سو abuse استفاده جنسی از دختران کم سن و سال ، با ادعای اینکه شرکت از این فیلم ها درآمد کسب کرده است. این مقاله همچنین محتوای غیرقانونی دیگر ، از جمله فیلم های spycam و فیلم های انتقام جویانه را مستند کرده است.

پس از انتشار مقاله توسط NYT ، هر دو Visa و Mastercard ادعاهای کودک آزاری را با بانک MindGeek والدین Pornhub بررسی کردند ، پیشنهاد می کند که این شرکت ها ممکن است دیگر پرداخت های انجام شده به یکی از محبوب ترین سایت های پورنوگرافی در جهان را متوقف کنند.

کریستف در مورد تغییرات گفت: به هیچ وجه اعتماد من را جلب نکرده است ، اما این موارد قابل توجه به نظر می رسند.

"مقدار زیادی نیز به بررسی یا حذف محتوای گذشته ، که قبلاً در سایت بوده است ، بستگی دارد" ، وی ادامه داد "من اضافه می کنم که نظارت و فشار مداوم ضروری است و ما همچنین باید لنزها را برای بررسی شرکت های دیگر گسترش دهیم. مخاطبان XVideos در حال حاضر مخاطبان بیشتری نسبت به Pornhub دارند و افراد کم نظیر کمتری دارند و باید آنها را مجبور به اتخاذ اقدامات مشابه کرد - و آنها را وادار به کار کرد. "" : https://t.co/NOZ75OwW0E مقدار زیادی نیز به بررسی یا حذف محتوای قبلی موجود در سایت بستگی دارد.

- Nicholas Kristof (NickKristof) 8 دسامبر 2020

Pornhub آپلودهای تأیید نشده را متوقف می کند ، پس از لعنت کردن گزارش نیویورک تایمز ، بارگیری را ممنوع می کند
the-web/pornhub-آپلودهای-تأیید-نشده-را-متوقف-می-کند-پس-از-لعنت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.