خبر

 • تک بورد - PayPal اکنون به کاربران ایالات متحده امکان

  PayPal اکنون به کاربران ایالات متحده امکان "پرداخت با رمزنگاری " را می دهد
  24 روز و 23 ساعت قبل

  رو به جلو: پی پال واقعاً خودش را به سمت "رمزنگاری" سوق می دهد. امروز شرکت پرداخت آنلاین اعلام کرد که به مشتریان ایالات متحده اجازه می دهد از ارز رمزنگاری شده برای پرداخت میلیون ها تاجر بدون هزینه اضافی استفاده کنند. با چک کردن رمزنگاری ، کاربران با استفاده از دارایی های رمزنگاری شده خود ، هزینه خدمات و کالاها را پرداخت می کنند ، سپس برای مشاغل پذیرنده پرداخت تبدیل می شود.

  در اواخر سال گذشته ، PayPal با اجازه دادن به مشتریان ایالات متحده برای خرید ، نگهداری و فروش آن در سیستم عامل خود ، اولین قدم ها را برای استفاده از ارز رمزپایه به عنوان جایگزینی مناسب برای ارز فیات آغاز کرد. چند ماه بعد ، برای اطمینان از ایمنی دارایی های رمزنگاری شده کاربران در PayPal ، Curv را خریداری کرد. از امروز ، کاربران آمریکایی که ارز رمزنگاری شده در PayPal دارند اکنون می توانند با استفاده از رمزنگاری خود ، سفارشات خود را پرداخت کنند.

  هنگام استفاده از "پرداخت با Crypto " در PayPal ، ارز رمزنگاری شده کاربر بر اساس تبدیل فعلی تبدیل می شود بدون هیچ هزینه اضافی این گزینه فقط در صورت وجود تعادل کافی برای پوشش معامله ، به صورت خودکار ظاهر خواهد شد.

  از زمان نوشتن ، PayPal Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum و Bitcoin Cash را می پذیرد ، اما فقط یک مورد را می توان در هر خرید استفاده کرد.

  همانطور که توسط رویترز گزارش شده است ، میلیون ها کسب و کار متصل به سیستم عامل از قبل ارز رمزنگاری شده را قبول می کنند ، اما PayPal در نظر دارد خدمات جدید خود را به 29 میلیون بازرگان خود در ماه های آینده گسترش دهد.

  دن شولمن ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت PayPal اظهار داشت که "" با سرعت بخشیدن به استفاده از پرداخت های دیجیتال و ارزهای دیجیتال ، معرفی Checkout با Crypto همچنان تمرکز ما را بر روی هدایت جریان اصلی ارزهای رمزنگاری شده ادامه می دهد ، در حالی که همچنان به مشتریان PayPal انتخاب و انعطاف پذیری بیشتری ارائه می دهد راه های پرداخت آنها با استفاده از کیف پول PayPal. "

  اعلامیه PayPal یک هفته پس از تسلا اعلام کرد که Bitcoin را به عنوان روش پرداخت در ایالات متحده قبول می کند. واضح است که وقتی شرکت های اصلی مانند اینها اعلام می کنند که دسترسی پیدا می کنند ارز رمزنگاری شده فقط می توانید تعجب کنید که این چه تاثیری در بازار کل خواهد گذاشت.

  بلافاصله پس از اعلام PayPal ، ارزش بیت کوین حدود 1000 دلار افزایش یافت (پمپ در ساعت 05:30 صبح EDT). بیت کوین در ماه گذشته با شکست سد 60 دلار در سطح رکورد بالا معامله شد.

خبرهای دیگر از اینترنت