خبر

 • تک بورد - Patreon در حال کار بر روی پلت فرم میزبانی ویدیوی خود برای مبارزه با تسلط YouTube است

  Patreon در حال کار بر روی پلت فرم میزبانی ویدیوی خود برای مبارزه با تسلط YouTube است
  27 روز و 10 ساعت قبل

  سازندگان یوتیوب در سال های اخیر به طور فزاینده ای از این پلتفرم ناامید شده اند. تغییرات الگوریتمی می‌تواند دید ویدیوها را هم از آپلودکنندگان جدید و هم از سوی آپلودکننده‌های جدید کاهش دهد، و کلیپ‌ها را می‌توان بدون هیچ دلیلی در هر زمانی از درآمد خارج کرد. این مشکلات، همراه با اخطارهای مکرر حق نسخه‌برداری و حذف ویدیو، یوتیوب را به محیطی ناپایدار برای ایجاد کسب‌وکار تبدیل کرده است و سازندگان را مجبور

  Patreon مشکلات خود را دارد، اما به طور کلی، در بین یوتیوب‌برها، هنرمندان و توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل از همه رشته‌ها محبوب است. برخی از YouTubers حتی تبلیغات را در کانال های خود خاموش کرده اند و کاملاً به کمک های طرفداران از طریق Patreon برای سرپا ماندن تکیه می کنند.

  برای این سازندگان، ممکن است یک سوال پیش بیاید: دقیقاً هدف YouTube چیست؟ اگر مردم به دلیل تغییرات الگوریتم اعلام نشده نمی‌توانند ویدیوهای خود را پیدا کنند و نمی‌توانند از تبلیغات سود ببرند، چرا اصلاً به این پلتفرم توجه کنید؟

  این سؤالی است که Patreon به دنبال آن است. به گزارش The Verge اکنون پاسخ دهید. در حرکت رو به جلو، این شرکت قصد دارد پلتفرم میزبانی ویدیوی خود را راه‌اندازی کند تا سازندگانی که مایل به انجام این کار هستند، در نهایت بتوانند ارتباط خود را با YouTube یا سایر سرویس‌های ویدیویی مشابه قطع کنند. جک کونته، مدیرعامل Patreon می‌گوید هدف نهایی این شرکت ایجاد یک «معماری افقی» است که به هر سازنده‌ای، بدون توجه به رسانه‌اش، و بدون توجه به فرمت آپلودشان، اجازه می‌دهد تا کسب‌وکاری را حول کار خود بسازند.

  https://techbord.com Patreon در حال کار بر روی پلتفرم میزبانی ویدیوی خود برای مبارزه با تسلط YouTube

  پخش میزبانی ویدیویی آینده Patreon بخشی از آن است. در پایان، کونته می‌خواهد پلتفرم خود را به یک فروشگاه برای همه نیازهای سازنده تبدیل کند: درآمدزایی، میزبانی رسانه و ارتباط با طرفداران. اینکه آیا او می‌تواند به آن رویا دست یابد یا نه، باید دید، اما یک چیز مسلم است: رقبای YouTube بیشتر آسیبی نمی‌بینند.

  البته، سرویس میزبانی ویدیو Patreon نخواهد بود. رقیب مستقیم یوتیوب ما شک داریم که هدف سایت ایجاد یک پلتفرم میزبانی ویدیویی با امکانات کامل باشد که هر کسی بتواند در آن آپلود کند. این امر به سال‌ها تلاش نیاز دارد، و بعید است که کاربران غیر Patreon این کار را انجام دهند.

  در عوض، Patreon قصد دارد با ارائه یک بخش فرعی بسیار خاص، سلطه Google را به چالش بکشد. از سازندگان -- کسانی که بخش عمده ای از درآمد خود را از طریق YouTube ایجاد نمی کنند -- با روشی جایگزین برای ارائه محتوا به مخاطبان خود. Patreon اساساً واسطه را حذف می کند.

خبرهای دیگر از اینترنت