خبر

 • تک بورد - OnlyFans ممنوعیت ورود پورنو را به دنبال هیاهوی کاربران به حالت تعلیق در آورد

  OnlyFans ممنوعیت ورود پورنو را به دنبال هیاهوی کاربران به حالت تعلیق در آورد
  1 روز و 11 ساعت قبل

  هفته گذشته در یک رویداد غیرمنتظره ، OnlyFans اعلام کرد که از 1 اکتبر 2021 ارسال هرگونه رفتار غیرقانونی جنسی بر روی پلتفرم خود را ممنوع می کند. خوشبختانه برای برخی دیگر ، این مورد دیگر اتفاق نخواهد افتاد ، زیرا این شرکت قبلاً منتشر شده است تعلیق عمومی ممنوعیت

  OnlyFans از سال 2016 وجود داشته است ، اما تنها در سال 2020 ، شاهد محبوبیت آن بودیم ، که عمدتاً به دلیل ایجادکنندگان محتوای بزرگسالان بود. بنابراین ، بسیار شگفت آور بود که دیدیم این شرکت ممنوعیت رفتارهای جنسی خود را اعلام می کند. جامعه از این خبر ، نشان دادن نارضایتی خود در رسانه های اجتماعی و لغو اشتراک ها ، راضی نیست ، در حالی که تولیدکنندگان محتوا در حال فکر کردن برای خروج از این پلتفرم بودند.

  تیم استوکلی ، بنیانگذار و مدیرعامل OnlyFans ، گفت که برخی بانکها دلیل این ممنوعیت بودند. همانطور که به نظر می رسد ، این بانک ها از سرمایه گذاری در بستری با محتوای پورنوگرافی راحت نیستند. اگر OnlyFans خواسته های بانک ها را رعایت نکند ، سایت ممکن است توانایی پردازش پرداخت های اعتباری کاربران را از دست بدهد. یکی از بانک هایی که توسط تیم ذکر شد JPMorgan Chase بود.

  با این حال ، تنها یک هفته پس از اعلام ممنوعیت ، OnlyFans اعلام کرد که آن را تعلیق می کند. بر اساس بیانیه آن ، سرویس اشتراک محتوا "تضمین اطمینان لازم برای حمایت از جامعه سازندگان متنوع ما " را دارد ، "تعلیق تغییر سیاست که برای 1 اکتبر 2021 برنامه ریزی شده است. .

  - OnlyFans (OnlyFans) 25 آگوست 2021

  تعلیق ممنوعیت احتمالاً با استقبال خوبی از سوی همه سازندگان محتوا که از محتوای بزرگسالان که روی پلتفرم بارگذاری می کنند ، درآمد کسب می کنند ، خواهد بود. برخی قبلاً اعلام کرده بودند که به پلتفرم دیگری منتقل می شوند ، اما این رویداد جدید ممکن است باعث شود آنها مدتی دیگر با OnlyFans بمانند.

  سوال اصلی این است که OnlyFans تا چه مدت به سازندگان اجازه می دهد برای ارسال محتوای بزرگسالان؟ با توجه به تعلیق ممنوعیت ، OnlyFans می تواند در آینده دوباره آن را ممنوع کند. این به این سازندگان محتوا امنیت شغلی چندانی نمی دهد ، بنابراین اگر آنها به هر حال سیستم عامل خود را تغییر دهند ، شگفت زده نخواهیم شد.

  اعتبار تصویر Loeffler، stock.adobe.com

خبرهای دیگر از اینترنت