خبر

 • تک بورد - NFT های Creator of the Evolved Apes با 2.7 میلیون دلار فرار می کنند

  NFT های Creator of the Evolved Apes با 2.7 میلیون دلار فرار می کنند
  14 روز و 16 ساعت قبل

  Facepalm: همانند ارزهای رمزنگاری شده ، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ، شامل کلاهبرداری های احتمالی ، دارای خطرات ذاتی هستند. به نظر می رسد که سرمایه گذاران پروژه تکامل یافته میمون ها پس از ناپدید شدن سازنده آن با 798 اتر ، به ارزش حدود 2.7 میلیون دلار ، از سرمایه های خود راه سختی را یافته اند.

  Evoles Apes مجموعه ای از 10000 NFT برای فروش در بازار OpenSea است. نکته اصلی این بود که علاوه بر مالکیت NFT ، می توان آنها را در یک بازی مبارزه ای Evolved Apes استفاده کرد که در آن مالکان با برنده هایی که پاداش اتریوم دریافت می کنند با یکدیگر مبارزه می کنند.

  بیش از 4000 NFT فروخته شده است Vice می نویسد که از اولین فروش آن بیش از یک هفته پیش آغاز شده است. اما خالق پروژه ، با نام مناسب Evil Ape ، ناگهان همراه با حساب و وب سایت رسمی توییتر ناپدید شد. آنها همچنین 798 اتر را با خود برده اند که از پول سرمایه گذاران خارج شده است. این امر ناشی از فروش NFT ها و کمیسیون های موجود در بازار ثانویه بود و قرار بود برای توسعه و بازاریابی پروژه مورد استفاده قرار گیرد.

  همه چیز در ماه سپتامبر مشکوک به نظر می رسد: چندین رهبر پروژه به طور غیر قابل توضیح غایب بودند و برخی اعلاناتی که Vice آنها را "غیرحرفه ای " توصیف می کند ، Mike_Cryptobull ، عضو انجمن ، که بیش از 10000 دلار برای 20 NFT تکامل یافته Ape هزینه کرده است ، توسط حامیان خواسته شد تا وضعیت را بررسی کنند.

   https://techbord.com Creator of the Evolved Apes NFTs با 2.7 میلیون دلار فرار می کند

  " آنچه اتفاق افتاده این است که میمون شیطان دستان خود را از پروژه برد و کیف پول را با تمام ETH از ضرب که برای همه چیز استفاده می شود ، از پرداخت هزینه هنرمند ، پرداخت هدایای نقدی ، پرداخت بازاریابی ، پرداخت ابزارهای کمیاب ، توسعه بازی و سایر موارد در بین ، "او در گزارش خود نوشت. "این کیف پول همچنین کیفی است که به دریافت 4٪ حق امتیاز از فروش مجدد متصل شده است. Evil Ape همچنین تعدادی از 1/1 NFT " Apeed Evpe Ape "را که برای هدایا در نظر گرفته شده بود در اختیار دارد. "

  آیا میمون های ناهموار #Evolpeapes نیز می توانند از عشق برخوردار شوند؟ مطمئناً برای باشگاه #ballerapeclub نوع میمون هفته ای بد بود! ما جامعه جدیدی از داوطلبان داریم که در #fightbackapes گرد هم می آیند و می توانند از هرگونه پشتیبانی یا تخصص استفاده کنند

خبرهای دیگر از اینترنت