خبر

 • تک بورد - Neweg خدمات ساخت رایانه شخصی را با 99 دلار اضافی راه اندازی کرد

  Neweg خدمات ساخت رایانه شخصی را با 99 دلار اضافی راه اندازی کرد
  26 روز و 21 ساعت قبل

  Newegg گزینه جدیدی را به عنوان بخشی از سیستم عامل پیکربندی PC Builder خود ارائه داده است که در آن تیم داخلی شرکت قبل از حمل و نقل سخت افزار تازه خریداری شده شما را در یک دسکتاپ تمام شده مونتاژ می کنند.

  با 99.99 دلار اضافی ، خدمات مونتاژ ENIAC Newegg دکل شما را می سازد و آن را به "روش های کنترل کیفیت و آزمایش دقیق در سایت" ارسال می کند. زمان پردازش هفت تا 10 روز کاری است و هر ساخت تحت پوشش سیاست بازگشت استاندارد Newegg است.

  در حالی که بیشتر علاقه مندان به رایانه های شخصی که از Newegg خرید می کنند ، ترجیح می دهند دکل های خود را بسازند ، خرده فروش زیر مجموعه ای از مشتریان را شناسایی کرده است. که به دلایل مختلف در این گروه قرار نمی گیرند. شاید کسی تازه وارد رایانه شود و تجربه لازم برای جمع آوری دکل خود را نداشته باشد ، یا شاید شرکتی در حال پیکربندی ناوگانی از سیستم ها باشد و وقت و منابع لازم را برای جمع آوری همه چیز ندارد.

  < p> تیم ENIAC می تواند بیش از 1000 ساخت در روز انجام دهد ، بنابراین تاخیر قابل توجهی در زمان پردازش وجود نخواهد داشت ، با این فرض که هر آنچه را که در حال حاضر در انبار دارید خریداری کنید.

  یک عمل بالقوه مشکوک شامل موارد زیر است: Newegg "کالای داغ" یا کالای مورد تقاضا را فراخوانی می کند. طبق سQالات متداول Newegg ، این موارد را فقط می توان با سرویس PC Builder Assembly خریداری کرد ، به طور بالقوه آنها را در پشت "paywall" یا انواع مختلف قفل می کند. در اینجا توضیحات کامل Newegg درباره موارد داغ آورده شده است:

  کالاهای مورد تقاضا یا کالای "کالای گرم" با محدودیت عرضه فقط با سرویس PC Builder Assembly خریداری می شوند یا نمی توانید مراحل پرداخت را انجام دهید. اقلام داغ در طول روز یکسان نخواهند بود ، این به بازار بستگی دارد.

  برای واجد شرایط بودن در سرویس مونتاژ با کالای گرم خود ، فقط اجزای زیر را به ساخت خود اضافه کنید: CPU ، مادربرد ، حافظه ، ویدئو کارت ، کیف ، منبع تغذیه.

خبرهای دیگر از اینترنت