خبر

 • تک بورد - Netflix یک Netflix واقعیت متناوب است که در آن فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جعلی وجود دارد

  Netflix یک Netflix واقعیت متناوب است که در آن فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جعلی وجود دارد
  3 روز و 19 ساعت قبل

  با استفاده از شیشه های تماشایی: غیر معمول نیست که فیلم ها و نمایش های تلویزیونی آثار خیالی را به عنوان بخشی از خطوط داستان خود به نمایش بگذارند. BoJack Horseman ، مجموعه تلویزیونی متحرک Netflix ، بر اساس یک اسب انسان ساز است که در کمدی طنز دهه 90 به نام Horsin ’Around بازی کرده است. 30 Rock یک قوس داستانی در مورد شخصیتی دارد که فیلمی را به نام The Juror Rural معرفی می کند.

  طراح وب Lynn Fisher این آثار ساختگی و آثار دیگر را گرفته و آنها را در یک رابط قابل جستجو به نام Nestflix قرار داده است. به رابط کاربری Netflix فکر کنید ، اما برای محتوای جعلی. منظم ، درست است؟

  Nestflix دارای بیش از 400 "داستان در داستان" است و همه آنها را می توان همانند مرور در Netflix مرور کرد. فیشر در اعلام این پروژه در توییتر ، گفت که "این فقط یک ویکی است که در حال انجام یک بازی مشترک است" و از نتفلیکس خواسته است که به او توقف و دست نیندازد.

   https://techbord.com Nestflix یک Netflix واقعیت متناوب است که در آن فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جعلی وجود دارد

  اگر به دنبال کشتن مدتی آنلاین هستید ، این یک راه مطمئن برای انجام این کار حجم زیادی از کارهایی که فیشر در این پروژه انجام داده است چشمگیر است. "کلاسیک" مانند فرشتگان با روحهای کثیف از خانه به تنهایی مطمئناً لبخند بر لب شما می نشاند ، مانند شجاعت کیهان از DuckTales ، Reugrats 'Reptar! ، نمایش ترومن و این مورد علاقه قدیمی از South Park.

  فیشر یک فرم ارسال در سایت دارد ، اما به دلیل هجوم اخیر پیشنهادات کاربر مجبور به توقف آن شده است. اگر ایده ای برای ورودی دارید که هنوز مشخص نشده است ، شاید سایت را علامت گذاری کنید و به محض اینکه قصد دارد مجدداً جعبه ارسال را باز کند ، دوباره آن را بررسی کنید.

  ویژگی TechSpot یافت شده است جایی که ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از اینترنت