خبر

 • تک بورد - Netflix یک مدیر فصلی برای گسترش بازی های ویدیویی استخدام می کند

  Netflix یک مدیر فصلی برای گسترش بازی های ویدیویی استخدام می کند
  25 روز و 21 ساعت قبل

  نظر ویراستار: نتفلیکس در تلاش است تا وابستگی کمتری به محتوای مجوز از اشخاص ثالث ، که به تدریج بهترین موارد را در سرویس های جریان خود قفل می کنند ، در ساخت کاتالوگ آثار اصلی خود مشغول باشد. گفته می شود این شرکت در حال بررسی توسعه بازی های ویدئویی است که منطقه خطرناکی است که دیگران مانند گوگل ، آمازون و دیزنی نتوانسته اند از آن استفاده کنند. اگر واقعاً بخشی از 170 میلیارد دلار بازار جهانی بازی (و در

  جنگهای جریانی درحال شروع است ، علی رغم بازار بیش از حد اشباع شده ای که حتی رشد انفجاری سرویسهای نوظهور و مانند Disney + به آرامی در حال پایان است. دیگران مانند Netflix ، که اکنون بیش از 200 میلیون مشترک دارد ، در حال بررسی روش های مختلف برای گسترش خدمات خود فراتر از ویدئو در صورت تقاضا هستند.

  بر اساس گزارشی از The Information ، Netflix در حال شکار استخدام جدیدی است که ریاست آن را بر عهده خواهد داشت. بیش از یک تلاش جدید برای ورود به عرصه بازی های ویدیویی. طی چند هفته گذشته ، این شرکت در حال مذاکره با چندین مدیر صنعت بازی بوده است ، اما جزئیات در مورد پیشرفت آن در این زمینه کم است. همچنین از زمان نوشتن هیچ لیست رسمی شغلی وجود ندارد.

  https://techbord.com Netflix در حال استخدام یک مجری فصلی برای گسترش بازی های ویدیویی

  تصویر: Visual Capitalist

  ظاهراً Netflix می خواهد با ارائه یک بسته بازی بدون تبلیغات ، از استراتژی اپل با Apple Arcade الگوبرداری کند یا معاملات خرد. در این مرحله مشخص نیست که آیا Netflix عناوین شخص ثالث را ارائه می دهد یا خیر ، اما ناظران صنعت حدس می زنند که این شرکت تمرکز خود را بر انتشار بازی های مبتنی بر مالکیت معنوی Netflix مانند سریال های محبوب در بستر پخش جریانی خود قرار دهد.

  این اولین باری نیست که این شرکت انگشتان پای خود را به بازی های ویدیویی فرو می برد. طی چند سال گذشته ، Netflix با توسعه دهندگان بازی همکاری کرده است تا مجموعه ای مبتنی بر بازی در جهان Stranger Things ایجاد کند و همچنین سرویس پخش جریانی آن را با نمایش های تعاملی مانند Minecraft: Story Mode و Black Mirror: Bandersnatch پر کند تا نام چند .

  قالب تعاملی معدن طلای داده های کاربر برای این شرکت بوده است ، اما در عین حال به عنوان حیله ای که تولید آن گران است تصور می شود.

  باید بخوانید: در برابر همه شانس: Netflix چگونه این کار را انجام داد

  زمان قطعاً جالب توجه است ، زیرا صنعت بازی در حال رشد در طی سال گذشته با افزایش تعداد بیشتری از افراد در خانه در حین قفل شدن ، یک صنعت بزرگ رو به رشد بود. . به حدی که اکنون Gen Xers و Baby Boomers بیش از هر زمان دیگری هزینه بازی های ویدیویی را پرداخت می کنند.

  لازم به ذکر است که سه سال پیش ، مدیر عامل Netflix ، رید هستینگز گفت که این شرکت Epic را در نظر گرفته است Fortnite بیش از آنچه گفته شود ، HBO یک رقیب است. ماه گذشته ، هنگام تماس سرمایه گذاران با درآمد Q1 2021 ، هاستینگز توضیح داد که این شرکت در حال حاضر در بازی با قالب فیلم تعاملی سرمایه گذاری کرده است ، و "هیچ شکی نیست که بازی ها شکل مهمی از سرگرمی و مهم تر برای تعمیق هستند. این تجربه فن را دارد بنابراین ما ادامه خواهیم داد. "

خبرهای دیگر از اینترنت