خبر

 • تک بورد - Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است

  Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
  23 روز و 15 ساعت قبل

  Netflix ، مانند بسیاری از سرویس های جریانی دیگر ، در طی همه گیری Covid-19 افزایش قابل توجهی در مشترکان داشته است. با توجه به قفل های اجباری و سفارشات در خانه ، بیشتر از هر زمان دیگری افراد در جستجوی راه هایی برای رفع خستگی در طول سال 2020 بودند - فهرست گسترده Netflix از محتوای جریان درخواستی یکی از بهترین موارد بود (و هست) راه های رسیدن به آن هدف.

  ما چندین بار در مورد ادامه رشد Netflix گزارش داده ایم ، اما امروز یک نقطه عطف چشمگیر برجسته است: Netflix رسماً به بیش از 200 میلیون مشترک در سراسر جهان رسیده است.

  این بسیار چشمگیر است این رقم برای هر سرویس جریانی است ، اما نشان می دهد که همه گیری Covid-19 چه میزان بر عادات و استراتژی های جستجوی سرگرمی ما تأثیر گذاشته است. برای مرجع ، Netflix تا پایان سال 2019 دارای 167.09 میلیون مشترک پرداخت شده بود ، به این معنی که طی سال 2020 حدود 37 میلیون عضو جدید به آن اضافه شده است.

  https://techbord.com Netflix از 200 میلیون مشترک پرداخت شده در سطح جهانی پیشی گرفته است

  در خبرهای دیگر ، نتفلیکس با افزایش 76 درصدی سود عملیاتی خود را به 4.6 میلیارد دلار افزایش داد ، در حالی که افزایش یافته است درآمد سالانه 24 درصد نسبت به سال گذشته (حدود 25 میلیارد دلار).

  به طور کلی ، این نمایش قدرتمندی از Netflix است ، اما سخت است که بگوییم پلتفرم چه مدت می تواند این رکورد را حفظ کند رشد رو به رشد.

  هنگامی که همه گیر همه گیر شود ، Netflix احتمالاً یک بار دیگر با سالن های فیلم و دیگر سرگرمی های دنیای واقعی رقابت خواهد کرد ، هرچند ممکن است مدتی قبل از فرا رسیدن آن روز باشد.

  اعتبار تصویر میانی: Vantage_DS

خبرهای دیگر از اینترنت