خبر

 • تک بورد - Netflix در حال راه اندازی یک لایه رایگان است ، اما فقط در یک کشور

  Netflix در حال راه اندازی یک لایه رایگان است ، اما فقط در یک کشور
  4 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Netflix به مردم اجازه می دهد به صورت رایگان و بدون تبلیغات به مجموعه ای از فهرست خود دسترسی داشته باشند. نکته احتمالی این است که این ردیف فقط در کنیا موجود است و به نظر می رسد شانس ورود آن به ایالات متحده بسیار کم است. علاوه بر این ، محدود به تلفن های Android است ، بنابراین نمی توانید از رایگان در تلویزیون هوشمند یا سایر دستگاه ها لذت ببرید.

  برخلاف سایر پیشنهادات رایگان که برای جلب مشتریان بالقوه برای ثبت نام استفاده می شود ، Netflix در حال راه اندازی یک برنامه رایگان است که نیازی به اطلاعات پرداخت ندارد. تنها چیزی که افراد نیاز دارند یک آدرس ایمیل است و برای تأیید این که سن آنها بالای 18 سال است ، حتی تبلیغات ندارد ، چیزی که اکثر کاربران رایگان مجبور به تحمل آن هستند.

  چند محدودیت وجود دارد. انتظار می رود Netflix اجازه دسترسی رایگان به حدود یک چهارم محتوای سرویس را می دهد ، که با توجه به وسعت کتابخانه این روزها هنوز بسیار زیاد است. گزینه رایگان فقط در تلفن های Android موجود است و نمی توانید چیزی را برای استفاده آفلاین بارگیری کنید یا فیلم ها و نمایش ها را در تلویزیون پخش کنید.

   https://techbord.com Netflix یک ردیف رایگان راه اندازی می کند ، اما فقط در یک کشور

  " اگر قبلاً Netflix را تماشا نکرده اید - و بسیاری دیگر در کنیا چنین نشده است - این یک راه عالی برای تجربه خدمات ما است. "کتی کنک ، مدیر نوآوری محصول در Netflix نوشت. "و اگر آنچه را می بینید دوست دارید ، آسان است که به یکی از برنامه های پولی ما ارتقا دهید تا بتوانید از فهرست کامل ما در تلویزیون یا لپ تاپ خود نیز لذت ببرید."

  Netflix می گوید از لایه رایگان استفاده می کند برای "جمع آوری اطلاعات در مورد میزان موثر بودن جذب مشترکین" ، نشان می دهد که ممکن است در مکانهای دیگر در سراسر جهان ظاهر شود ، هر چند نفس خود را برای راه اندازی در ایالات متحده حفظ نکنید. اما با وارد شدن رقبای بیشتری به بازار پخش بسیار رقابتی بر اساس تقاضا ، هیچ چیزی را نمی توان منتفی کرد.

  در اکتبر سال گذشته ، Netflix در پایان آزمایش آزمایشی رایگان خود در ایالات متحده ، راه دیزنی پلاس را دنبال کرد.

خبرهای دیگر از اینترنت