خبر

 • تک بورد - Netflix در حال آزمایش اقدامات جدید اشتراک ضد حساب بر روی برخی از کاربران است

  Netflix در حال آزمایش اقدامات جدید اشتراک ضد حساب بر روی برخی از کاربران است
  14 روز و 18 ساعت قبل

  اشتراک حساب در بین کاربران Netflix یک روش معمول است ، اما به دلایل واضح ، سرویس پخش جریان هرگز طرفدار آن نبوده است. کاربرانی که با دوستان و خانواده خود اشتراک دارند ، عملاً نیاز به مشترک شدن در پروفایل های جداگانه و اختصاصی خود را از بین می برند. این درآمد از دست رفته چیزی است که نتفلیکس امیدوار است به زودی با آن مقابله کند.

  حداقل ، اگر آزمایشی که اخیراً انجام شده است در حال انجام است. طبق GammaWire ، Netflix در حال نمایش هشدار به برخی از کاربرانی است که با حساب های کاربری شخصی خود وارد سیستم می شوند. در این اخطار آمده است: "اگر با صاحب این حساب زندگی نمی کنید ، برای ادامه تماشای آن به حساب خود احتیاج دارید."

  یک متن پیگیری می گوید: "آیا این شما ما یک کد تأیید برای شما ارسال خواهیم کرد. "در زیر آن پیام ، سه دکمه وجود دارد که دو دکمه به شما امکان می دهد کد را از طریق ایمیل یا متن دریافت کنید. مورد سوم فقط می گوید "بعداً تأیید کنید "

  احتمالاً ، Netflix با استفاده از آدرس های IP برای تعیین اینکه آیا کاربر وارد شده در حال حاضر بخشی از خانواده صاحب حساب است یا خیر ، تأکید می کند. در این صورت ، VPN ها می توانند محدودیت را برطرف کنند. و البته ، حتی اگر از حساب شخصی که در منطقه دیگری (یا حتی کشوری) زندگی می کند استفاده می کنید ، همیشه می توانید از او بخواهید کد تأیید را برای شما بخواند.

  https://techbord.com Netflix اقدامات جدیدی را برای به اشتراک گذاری ضد حساب در برخی از کاربران آزمایش می کند

  هنوز ، برای نتفلیکس ، این آزمون احتمالاً یک گام در مسیر درست است. حداقل تا آنجا که به درآمد مربوط می شود. این شرکت همچنین ادعا می کند امیدوار است که این اقدام برای به اشتراک گذاری ضد حساب امنیت را افزایش دهد. منطق در اینجا این است که ، اگر کسی اطلاعات ورود به سیستم شما را پیدا کند و تلاش کند از مکان دیگری تماشا کند ، از نظر تئوری ، این امر می تواند آنها را در مسیر متوقف کند و شما را از وجود نقض اخطار دهد. هنوز در سراسر جهان پخش نشده است و ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که در کدام مناطق زندگی می کند. با این حال ، به شرطی که اعتراض عمومی نسبت به آن خیلی چشمگیر نباشد ، ما تعجب نمی کنیم که در آینده نزدیک به عنوان یکی از تجهیزات دائمی سرویس در آید. این فقط یک دردسر ملایم برای اشتراک کنندگان حساب واقعاً متعهد ایجاد می کند و ممکن است فقط اشتراک ها را کمی افزایش دهد. مهم نیست که این یک پیروزی برای نتفلیکس است.

خبرهای دیگر از اینترنت