خبر

 • تک بورد - Netflix تجربه صوتی را برای کاربران Android بهینه می کند

  Netflix تجربه صوتی را برای کاربران Android بهینه می کند
  13 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Netflix فقط در مورد تصاویر تصویری نیست زیرا پلت فرم پخش جریانی ویدیو نیز زمان زیادی را صرف کار در قسمت صوتی می کند تا تجربه ای کاملاً مناسب را ارائه دهد. جدیدترین نسخه به روز شده در این بخش ، ویژه بینندگان Android است.

  Netflix اخیراً اعلام کرده است که اکنون در حال پخش Extended HE-AAC با MPEG-D DRC (xHE-AAC) به دستگاه های همراه سازگار Android است. تا زمانی که تلفن یا رایانه لوحی شما از Android 9 یا نسخه جدیدتر استفاده می کند ، باید تنظیم شده باشید.

  Netflix به طور خاص به دو ویژگی اصلی xHE-AAC اشاره کرد - بلندی صدا و میزان بیت بیت انطباق پذیر.

  در فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی یا حتی تبلیغات تجاری ، مدیریت بلندی صدا یک مبارزه مداوم است. وقتی یک دنباله اکشن شدید روشن می شود ، غیر معمول نیست که باید میزان صدا را کم کنید زیرا خیلی ساده است. در صحنه بعدی ، به دنبال کنترل از راه دور هستید تا میزان صدا را به بالا بکشید تا گفتگو را بشنوید که ناگهان ، تبلیغاتی شروع می شود که خیلی بلند است و شما باید دکمه قطع را له کنید.

  < p> https://techbord.com Netflix تجربه صوتی را برای کاربران آندروید بهینه می کند

  مدیریت صدا با هدف بازی کردن تمام مطالب در یک حجم ثابت ، نسبت به یکدیگر. Netflix به طور خاص گفت که تلاش می کند همه گفتگوها را در یک سطح انجام دهد ، "مطابق با استاندارد پخش تلویزیونی آمریکای شمالی ATSC A / 85 و AES71 برای توزیع آنلاین ویدیو."

  گیرنده های استریو مستقل از این استفاده کرده اند تکنیک ، که اغلب "حالت شب" نامیده می شود ، سالها بسیار تأثیرگذار است.

  با استفاده از پشتیبانی بومی xHE-AAC برای تعویض بیت ریت بدون درز ، Netflix اکنون می تواند صدا را با کیفیت بالاتر در صورت امکان شرایط شبکه ارائه دهد. ، با کمترین تغییر خط در زمان تراکم.

  اعتبار تصویر XanderSt ، Seasontime

خبرهای دیگر از اینترنت