خبر

 • تک بورد - Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند

  Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
  8 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ما دیده ایم که بسیاری از وب سایت های دزدی دریایی خشم کامل دعاوی حق چاپ در گذشته را احساس می کنند ، اما VPN از هرگونه پیامدهای قانونی جلوگیری می کند. این در حالی است که سازندگان چندین فیلم با طرح دو پرونده قضایی علیه صاحبان سابق و فعلی LiquidVPN ، آنها را به ارتقا facilit و تسهیل دزدی دریایی متهم کرده اند.

  همانطور که توسط TorrentFreak گزارش شده است ، گروهی از لباسهای تولید فیلم متصل که فیلمهای آنها شامل "" اتوماتا "و" احساس زیبایی می کنم "قبلاً اقدامات قانونی علیه اشتراک کنندگان پرونده و سایتهای دزدی دریایی را دنبال کرده اند. اکنون ، این امر به دنبال دیوید کاکس ساکن میشیگان و شرکت او SMR Hosting است که گفته می شود LiquidVPN را تا اوایل سال 2019 اداره می کرد. همچنین از صاحبان فعلی شکایت شده است: شرکت 1701 مدیریت پورتوریکو و تنها سهامدار آن چارلز موسینسکی.

  در حالی که VPN ها شناسایی و ردیابی فعالیتهای آنلاین افراد را دشوارتر می کنند ، آنها معمولاً به عنوان سرویسهای خنثی طبقه بندی می شوند که مسئولیت اقدامات کاربرانشان را ندارند. اما کمپانی های فیلم سازی می گویند LiquidVPN فعالانه خدمات خود را "" با هدف دزدی دریایی فیلم "ارتقا می دهد و بنابراین" مسئولیت نقض مستقیم و مشارکت کپی رایت و نقض DMCA را بر عهده دارد. "

  در دادخواست اشاره شده است که LiquidVPN وب سایت 's ادعا می کند که این سرویس "بهترین VPN برای تورنت و P2P Filesharing امروز است" ، بیانیه ای که در بالای تصویری از The Pirate Bay قرار گرفته است. همچنین بخش کاملی از سایت به Popcorn Time اختصاص دارد ، نرم افزار رایگان نرم افزار رایگان BitTorrent که دارای یک مدیا پلیر یکپارچه است.

  https://techbord.com Moviemakers از سرویس VPN برای ارتقا promoting و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند

  "متهمان LiquidVPN در ادامه اظهار می دارند ، " همه آنچه Popcorn Time در ایالات متحده ارائه می دهد را تجربه کنید و انگلستان. به جز خطرات "، " محتوای ناشناس را به صورت ناشناس پخش کنید. چرا برای پخش شوی تلویزیونی مورد علاقه خود ، به خطر انداختن شکایت از ISP ، تقاضای تسویه حساب ، تهدیدات و زمان حبس خود بپردازید. "

  شاکیان جبران خسارت حداکثر 150،000 دلار برای هر فیلم دزدی دریایی ، خسارت قانونی 25،000 $ به دلیل ادعای نقض DMCA و سایر هزینه ها. آنها همچنین از متهمان می خواهند که "دسترسی مشترکان به وب سایت های معروف دزدی دریایی را مسدود نکنند" ، "بندرهای 6881-6889 را مسدود کنند" و سیاستی را اتخاذ کنند که "فسخ سریع مشترکانی که مرتکب تخلف می شوند را فراهم می کند." "

خبرهای دیگر از اینترنت