خبر

 • تک بورد - Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و

  Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و "قرص های خوابیده " دریافت می کند
  22 روز و 12 ساعت قبل

  مرورگر Edge مایکروسافت ، مبتنی بر Chromium ، یک گزینه کاملاً مناسب برای موارد مشابه Chrome یا Firefox است. خوشبختانه ، اوضاع بهتر می شود: در این ماه ، بسیاری از ویژگی های جدید Edge در حال گسترش است. این موارد اضافی از مضامین از پیش ساخته شده گرفته تا ابزاری کاملاً جدید برای ایجاد رمز عبور متغیر است.

  این ویژگی ها در پست وبلاگی که امروز توسط لیات بن زور ، مدیر عامل ویندوز منتشر شده ، آشکار شده است. بخش قابل توجهی از متن بر تغییراتی است که مایکروسافت در مرورگر جستجوی Bing خود ایجاد کرده است ، اما ما نمی توانیم به مواردی که در اینجا هستند مراجعه کنیم.

  آنچه که ما انجام خواهیم داد این است که کمی عمیق تر به پیشرفت های موجود بپردازیم لبه ، شروع با مضامین. درست مثل مرورگرهای دیگر ، طرح زمینه های Edge چیزهایی مانند رنگ برگه شما و تصویر پس زمینه صفحات برگه جدید را تغییر می دهد. منوها تا حد زیادی بدون تغییر باقی می مانند ، اما هنوز هم یک روش خوب برای افزودن شخصیت به مرورگر شماست. در حال حاضر 24 موضوع مورد تأیید مایکروسافت برای انتخاب وجود دارد - من شخصاً "قسمتهای سرگردان" را جزئی می بینم.

  علاوه بر این ، به زودی آیکون های مختلف Edge قرار می گیرند با سیستم "Fluent Design" مایکروسافت مطابقت داده است. با حرکت به جلو ، کاربران متوجه گرد ، نرمتر و سازگارتر شدن نمادها در سراسر صفحه می شوند.

  خوشبختانه هیچ یک از این تغییرات به قیمت عملکرد مرورگر نخواهد بود. در حقیقت کاملاً برعکس: Microsoft Edge اکنون از ویژگی "" خواباندن برگه "برخوردار است ، اساساً به این معنی است که برگه های غیرفعال دیگر حافظه سیستم و منابع پردازنده را نمی گیرند. این می تواند برای چند وظیفه ای که دارای سیستم های سطح پایین هستند ، تغییر دهنده بازی باشد ، اما این ویژگی به طور پیش فرض فعال نیست. برای روشن کردن آن باید از فهرست تنظیمات Edge "System " دیدن کنید.

  مهمترین ویژگی اصلی یادداشتی که به زودی وارد Edge می شود ، گسترش رمز عبور مرورگر است قابلیت های مدیریتی این از قبل می تواند گذرواژه هایی را که در وب سایت های مختلف وارد می کنید ذخیره کند ، اما اکنون می توانید آنها را به صورت سریع تولید کنید.

  این ویژگی هنگامی که Edge تشخیص می دهد برای یک سرویس جدید ثبت نام می کنید به طور خودکار فعال می شود تغییر گذرواژه در گذرواژه موجود. هنوز مشخص نیست که می توانید گذرواژه خود را ایجاد کنید.

خبرهای دیگر از اینترنت