techbord.com Microsoft Edge در ماه اکتبر به لینوکس می آید

اگرچه کامل نیست ، اما مرورگر Edge جدید و بهبود یافته مایکروسافت مطمئناً پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی بسیار کم محبوب خود دارد. مرورگر مجهز به Chromium اکنون یک گزینه اصلی برای Chrome و Firefox است ، اما فقط در Windows و Mac. کاربران لینوکس عمدتا از مدار خارج شده اند - یعنی تاکنون.

ماه آینده بیایید ، مایکروسافت اج بالاخره در قالب پیش نمایش توسعه دهنده به سیستم عامل لینوکس وارد می شود. از آنجا که بلافاصله نسخه کامل آن آزاد نمی شود ، ممکن است هنگام مرور وب با اشکال یا اشکالی روبرو شوید ، اگرچه مهندسان مایکروسافت احتمالاً تمام تلاش خود را برای اطمینان از ثبات آن انجام می دهند. احتمالاً.

در هر صورت ، شما دو گزینه اصلی برای گیر کردن Edge برای لینوکس در ماه اکتبر خواهید داشت: می توانید با بارگیری "کانال پیش نمایش " یا خود ، آن را از سایت Edge Insiders بگیرید. به سادگی می توانید از مدیر بسته داخلی Linux استفاده کنید.

ساخت پیش نمایش کانال Dev از Microsoft Edge برای لینوکس در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود! نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما آن را امتحان کنید. #MSIgnite

- Microsoft Edge Dev (MSEdgeDev) 22 سپتامبر 2020

اگر از مرورگر در لینوکس استفاده می کنید و در مورد عملکرد آن فکر می کنید ، مثبت یا منفی باشد ، مایکروسافت شما را تشویق می کند که یک خط برای آنها ایجاد کنید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید. شما می توانید این کار را از طریق فروم Edge Insider یا حساب Edge Dev Twitter انجام دهید.

احتمالاً تفاوت قابل توجهی بین Edge برای Linux و Edge برای سیستم عامل های دیگر وجود ندارد - شما هنوز هم باید به آنها دسترسی داشته باشید همان افزودنیهای Chrome و همه ویژگیهای Chromium (و مخصوص Edge) که انتظار دارید.

Microsoft Edge در ماه اکتبر به لینوکس می آید
the-web/microsoft-edge-در-ماه-اکتبر-به-لینوکس-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.