techbord.com Microsoft Edge در ماه اکتبر به لینوکس می آید

اگرچه کامل نیست ، اما مرورگر Edge جدید و بهبود یافته مایکروسافت مطمئناً پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی بسیار کم محبوب خود دارد. مرورگر مجهز به Chromium اکنون یک گزینه اصلی برای Chrome و Firefox است ، اما فقط در Windows و Mac. کاربران لینوکس عمدتا از مدار خارج شده اند - یعنی تاکنون.

ماه آینده بیایید ، مایکروسافت اج بالاخره در قالب پیش نمایش توسعه دهنده به سیستم عامل لینوکس وارد می شود. از آنجا که بلافاصله نسخه کامل آن آزاد نمی شود ، ممکن است هنگام مرور وب با اشکال یا اشکالی روبرو شوید ، اگرچه مهندسان مایکروسافت احتمالاً تمام تلاش خود را برای اطمینان از ثبات آن انجام می دهند. احتمالاً.

در هر صورت ، شما دو گزینه اصلی برای گیر کردن Edge برای لینوکس در ماه اکتبر خواهید داشت: می توانید با بارگیری "کانال پیش نمایش " یا خود ، آن را از سایت Edge Insiders بگیرید. به سادگی می توانید از مدیر بسته داخلی Linux استفاده کنید.

ساخت پیش نمایش کانال Dev از Microsoft Edge برای لینوکس در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود! نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما آن را امتحان کنید. #MSIgnite

- Microsoft Edge Dev (MSEdgeDev) 22 سپتامبر 2020

اگر از مرورگر در لینوکس استفاده می کنید و در مورد عملکرد آن فکر می کنید ، مثبت یا منفی باشد ، مایکروسافت شما را تشویق می کند که یک خط برای آنها ایجاد کنید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید. شما می توانید این کار را از طریق فروم Edge Insider یا حساب Edge Dev Twitter انجام دهید.

احتمالاً تفاوت قابل توجهی بین Edge برای Linux و Edge برای سیستم عامل های دیگر وجود ندارد - شما هنوز هم باید به آنها دسترسی داشته باشید همان افزودنیهای Chrome و همه ویژگیهای Chromium (و مخصوص Edge) که انتظار دارید.

Microsoft Edge در ماه اکتبر به لینوکس می آید
the-web/microsoft-edge-در-ماه-اکتبر-به-لینوکس-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.