خبر

 • تک بورد - Match Group با گاربو مشارکت می کند تا بررسی های زمینه را در سیستم های همسریابی آنلاین خود انجام دهد

  Match Group با گاربو مشارکت می کند تا بررسی های زمینه را در سیستم های همسریابی آنلاین خود انجام دهد
  29 روز و 3 ساعت قبل

  جزئیات مربوط به دقیقاً نحوه کارکرد این سرویس هنوز مشخص نیست. به احتمال زیاد این ویژگی رایگان خواهد بود ، اما همچنین مشخص نیست که این یک a la carte خواهد بود یا به عنوان بخشی از اشتراک ارائه می شود. یا شاید این یک الزام اجباری است که همه شرکت کنندگان باید قبل از اجازه استفاده از Tinder از آن عبور کنند؟ مورد اخیر بسیار کارآمد به نظر می رسد ، اما تقریباً به همان میزان سودآور نیست.

  Match Group با پلت فرم غیر انتفاعی بررسی پس زمینه Garbo همکاری می کند تا پلتفرم خود را در اواخر امسال به Tinder وارد کند.

  گروه Match گفت که "کمک قابل توجهی" به Garbo کرده است ، که مورد استفاده قرار خواهد گرفت برای سرعت بخشیدن به مقیاس و پذیرش آن از طریق سیستم عامل های فناوری. گاربو با جمع آوری سوابق عمومی و گزارش های مربوط به سو abuse استفاده یا خشونت ، بررسی های زمینه ای کم هزینه را ارائه می دهد ، "به مردم اجازه می دهد تا با آگاهی بیشتری تصمیم گیری کنند." دستگیری های مربوط به نگهداری مواد مخدر و تخلفات راهنمایی و رانندگی را حذف کنید ، زیرا این "تأثیر نامتناسبی بر گروه های حاشیه ای دارد."

  https://techbord.com شرکای Match Group با گاربو برای بررسی چک پس زمینه به سیستم عامل های همسریابی آنلاین خود

  Match Group گفت که در ماه های آینده قابلیت های Garbo را در Tinder ایجاد و آزمایش می کند ، پذیرش برای اواخر سال جاری برنامه ریزی شده است.

  به هر حال ، می دانیم که Match Group قصد دارد این ویژگی را در برخی مواقع به مارک های دیگر خود در ایالات متحده ارائه دهد. همانطور که می دانید ، این شرکت دارای چندین سرویس دوست یابی آنلاین از جمله OkCupid ، PlentyOfFish و Match.com و غیره است.

  Match Group وعده داد که جزئیات بیشتر در مورد اجرا در ماه های آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

  تصاویر با احترام sutadimages ، fotogestoeber

خبرهای دیگر از اینترنت