خبر

 • تک بورد - Hulu پشتیبانی Watch Party را برای همه مشترکان ارائه می دهد

  Hulu پشتیبانی Watch Party را برای همه مشترکان ارائه می دهد
  چند ثانیه قبل

  با توجه به همه گیری و تاثیری که تاکنون بر جامعه داشته است ، می توان تصور کرد که تماشای مشترک برای ماندن در اینجا است. احتمالاً فقط زمان کافی است که برخی از سیستم عاملهای پخش کننده دیگر ، حتی بزرگتر ، پشتیبانی از مشاهده مشترک را ارائه دهند. سرانجام ، این پدیده به احتمال زیاد به رسانه های دیگر نیز خونریزی می کند.

  در اوایل سال جاری وقتی همه گیری شروع به شیوع بیماری کرد ، هولو در صف اول جنبش تماشا قرار داشت.

  نوع هولو ، با نام Watch Party ، به چندین نفر امکان می دهد نمایش را همزمان ببینند و در آن شرکت کنند. یک گپ گروهی به طرز عجیبی ، وقتی این ویژگی راه اندازی شد ، این ویژگی فقط به افرادی که با برنامه بدون تبلیغات ماهانه 12 دلار Hulu و کسانی که اشتراک زنده تلویزیونی دارند مشترک شدند.

  در یک اعلامیه مطبوعاتی اخیر ، Hulu اعلام کرد که Watch Party فارغ از سطح اشتراک ، اکنون برای همه مشترکان در دسترس است. برای شروع ، به سادگی روی نماد Watch Party در صفحه جزئیات نمایش کلیک کنید و پیوند ارائه شده را با حداکثر هفت مشترک دیگر Hulu به اشتراک بگذارید.

  https://techbord.com Hulu پشتیبانی پشتیبانی از Watch Party را برای همه مشترکان ارائه می دهد

  Hulu تنها کسی نیست که با تماشای مشترک آزمایش می کند. آمازون در اوایل سال جاری سرویس تماشای مشترک خود را برای Prime Video راه اندازی کرد که به آن Watch Party نیز گفته می شود. دیزنی همچنین چند ماه قبل با GroupWatch برای دیزنی + روی باند پرید.

  اعتبار مسترد Tero Vesalainen

خبرهای دیگر از اینترنت