خبر

 • تک بورد - Google Maps ویژگی Area Busyness را دریافت می کند تا به کاربران کمک کند در تعطیلات پیمایش کنند

  Google Maps ویژگی Area Busyness را دریافت می کند تا به کاربران کمک کند در تعطیلات پیمایش کنند
  9 روز و 19 ساعت قبل

  با نزدیک شدن به فصل تعطیلات، Google Maps را با چند ویژگی جدید به‌روزرسانی کرده است که بر اساس اطلاعات موجود برنامه، نشان می‌دهد کدام مناطق شلوغ‌تر از حد معمول هستند و به مسافران و خریداران کمک می‌کند تا با فهرست‌های جدید در مراکز خرید، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های حمل‌ونقل حرکت کنند. بخش. برای کسانی که در ایالات متحده هستند، ویژگی پیکاپ این برنامه اکنون در فروشگاه‌های بیشتری کار می‌کند، در حالی که مکا

  Google Maps از قبل با ویژگی مشغولیت زنده خود به مردم امکان می دهد از ساعات شلوغی یک نقطه مورد علاقه مطلع شوند. اکنون بر اساس این ابزار برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد مکان‌ها و محله‌های شلوغ است زیرا سفر و خرید برای فصل تعطیلات در سرتاسر جهان افزایش می‌یابد.

  ویژگی Area Busyness، همانطور که گوگل آن را می‌نامد، باید به کاربران کمک کند تا از دستیابی به آن جلوگیری کنند. در مناطق و موقعیت‌های پرجمعیت گیر کرده‌اند، در حالی که به همان اندازه برای کسانی که به دنبال جمعیتی پر جنب و جوش هستند مفید است. به‌روزرسانی Google برای این برنامه که در iOS و Android منتشر شده است، همچنین یک برگه فهرست جدید برای مکان‌هایی مانند فرودگاه‌ها و مراکز خرید اضافه می‌کند. بخش فهرست، انواع فروشگاه‌ها را بر اساس دسته‌بندی، با کسب‌وکارها و اطلاعات دقیق آن‌ها (زمان، طبقه، رتبه‌بندی) در زیر هر دسته نمایش می‌دهد.

  https://techbord.com Google Maps ویژگی Area Busyness را دریافت می کند تا به کاربران کمک کند در طول تعطیلات پیمایش کنند

  ویژگی پیکاپ (سمت چپ) و محدوده قیمت رستوران (راست) Google's فقط برای کاربران ایالات متحده

  در حالی که به‌روزرسانی‌های فوق‌الذکر به مخاطبان جهانی برنامه می‌رسند، آنهایی که در ایالات متحده هستند دو ویژگی اضافی دریافت می‌کنند. یکی از این ویژگی‌ها ویژگی بهبود یافته «پیکاپ» است که به خریداران مواد غذایی امکان می‌دهد سفارش‌های خود را پیگیری کنند و زمان رسیدن خود را از قبل با فروشگاه به اشتراک بگذارند. گوگل می گوید این ویژگی که در اوایل سال جاری در اورگان معرفی شد، اکنون در بیش از 2000 فروشگاه خانواده کروگر در بیش از 30 ایالت کار می کند.

  در نهایت، مکان های غذاخوری در ایالات متحده اکنون محدوده قیمتی را برای کمک به کاربران در تصمیم گیری نشان می دهند. با توجه به بودجه این داده‌ها از مشارکت‌های کاربران جمع‌آوری شده‌اند، و Google می‌گوید همچنین فرآیند ساده‌تری را برای دریافت نظرات دقیق ارائه می‌کند تا به بازدیدکنندگان اطلاع دهد که آیا رستورانی امکاناتی مانند نشستن در فضای باز، تحویل و تحویل در کنار خیابان ارائه می‌دهد.

خبرهای دیگر از اینترنت