خبر

 • تک بورد - Google Chrome برای مسدود کردن اعلان‌های مزاحم وب، یادگیری ماشینی روی دستگاه را دریافت می‌کند، به زودی نوار ابزار تطبیقی ​​دریافت می‌کند

  Google Chrome برای مسدود کردن اعلان‌های مزاحم وب، یادگیری ماشینی روی دستگاه را دریافت می‌کند، به زودی نوار ابزار تطبیقی ​​دریافت می‌کند


  20 روز و 12 ساعت قبل

  با Chrome 102، Google مرورگر خود را با پیش‌بینی اینکه چه زمانی کاربر احتمالاً درخواست مجوز اعلان را نادیده می‌گیرد یا رد می‌کند، هوشمندتر می‌کند. این شرکت می‌گوید که این پاپ‌آپ‌ها اکنون به‌طور خودکار بر اساس نحوه تعامل کاربر با درخواست‌های مشابه خاموش می‌شوند.

  پیشرفت‌های یادگیری ماشینی Google به طور مرتب در سخنرانی‌های اصلی شرکت مورد توجه قرار می‌گیرد. اکنون، از این فناوری بیشتر در مرورگر کروم استفاده می‌کند تا اعلان‌های وب را برای یک تجربه وب یکپارچه‌تر مدیریت کند.

  به نظر می‌رسد Google با افزودن یک مدل ML جدید در کروم که می‌تواند زمان آن را پیش‌بینی کند، به این مهم دست یابد. بعید است که کاربر اجازه اعلان یک صفحه وب را بدهد و به طور خودکار این درخواست را خاموش می کند. این پیش‌بینی‌ها روی دستگاه انجام می‌شوند، بنابراین اگرچه Chrome ممکن است کمی بیشتر از منابع سیستم شما را بگیرد، محاسبات احتمالاً سریع‌تر می‌شوند و داده‌های شما از دستگاه شما خارج نمی‌شوند.

  https://techbord.com <b>Google</b> <b>Chrome</b> برای جلوگیری از اعلان‌های <b>مزاحم</b> وب، <b>یادگیری</b> <b>ماشینی</b> روی <b>دستگاه</b> <b>دریافت</b> می‌کند، به <b>زودی</b> <b>نوار</b> <b>ابزار</b> <b>تطبیقی</b> ​​را <b>دریافت</b> می‌کند

  شاید جالب‌تر این باشد که Google می‌خواهد از فناوری ML برای تنظیم نوار ابزار Chrome در زمان واقعی استفاده کند. یک به‌روزرسانی آینده به مرورگر به آن امکان می‌دهد نوع فعالیتی را که کاربر در حال حاضر در آن مشغول است، شناسایی کند و نوار ابزار را متناسب با آن تنظیم کند.

  احتمالاً می‌توانید سندی را باز کنید و دکمه اشتراک‌گذاری را در نوار ابزار ببینید ، در حالی که ورودی میکروفون می تواند در موارد دیگر مرتبط تر باشد. از آنجایی که فعال بودن مرورگر به دلیل تغییر عناصر رابط کاربری نیز می‌تواند باعث تحریک شود، گوگل می‌گوید که کاربران می‌توانند این ویژگی را به صورت دستی سفارشی کنند.

  علاوه بر این، این شرکت همچنین به اشتراک گذاشت که جدید خود را به اشتراک بگذارد. مدل ML که در ماه مارس امسال عرضه شد، توانست 2.5 برابر بیشتر از مدل قبلی سایت‌های مخرب و حملات فیشینگ را شناسایی کند. به نظر می‌رسد این بیانیه پاسخ دیگری از طرف Google به یافته‌های یک مطالعه اخیر باشد که ادعا می‌کند کروم تا 75 درصد از وب‌سایت‌های فیشینگ را شناسایی نکرده است.


  تگ ها:

  google , chrome , مسدود , کردن , اعلان‌ , مزاحم , یادگیری , ماشینی , دستگاه , دریافت , می‌کند , زودی , نوار , ابزار , تطبیقی , ​​دریافت


  v 7
خبرهای دیگر از اینترنت