خبر

 • تک بورد - Google ویژگی

  Google ویژگی "Live Caption" متمرکز بر قابلیت دسترسی را به Chrome اضافه می کند
  24 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ فناوری "Live Caption" Google ویژگی فوق العاده مفیدی است ، اما تا کنون این ویژگی منحصر به تلفن های هوشمند Android بوده است و دسترسی اکثر افراد را به آن مسدود می کند. خوشبختانه ، این امروز تغییر می کند: همه کاربران Google Chrome اکنون می توانند از Live Captions بهره ببرند ، که به طور خودکار زیرنویس های واقعی را برای تقریباً هر صوتی که می توانید در مرورگر ایجاد کنید ، تولید می کند.

  این بدان معناست که پادکست ها ، رسانه های اجتماعی ، سایت های ویدیویی ، "محتوای رادیویی" ، و بیشتر سرویس های گفتگوی ویدیویی یا صوتی مبتنی بر مرورگر و کلاینت ها پشتیبانی می شوند ، حتی اگر آنها از قبل دارای زیرنویس داخلی باشند. بدیهی است که در اینجا نباید انتظار کمال داشته باشید ، اما به نظر می رسد که به اندازه کافی خوب عمل می کند ، و مطمئناً یک قدم به جلو برای افراد ناشنوا یا کم شنوا است.

  از نظر عملکردی ، این ویژگی استفاده از آن پیچیده نیست. هنگامی که روشن شد ، Chrome هنگام تشخیص صدا از یک منبع پشتیبانی شده ، به راحتی یک پنجره کوچک روی پنجره مرورگر شما نمایش می دهد. زیرنویس ها در این همپوشانی نشان داده می شوند ، اما می توانید آن را به حداقل برسانید یا ببندید - اگر مثلاً ترجیح می دهید به جای آن از زیرنویس داخلی استفاده کنید.

  روشن کردن زیرنویس های زنده بسیار زیبا است ساده. فقط به تنظیمات مرورگر خود در Chrome مراجعه کنید ، به منوی قابلیت دسترسی بروید و ضامن Live Caption را روشن کنید. به طور قابل توجه ، Live Captions کاملاً روی دستگاه کار می کند - Google می گوید که آنها هرگز مجبور نیستند رایانه شما را ترک کنند و حتی اگر از طریق مرورگر خود فایل های صوتی یا تصویری را از دیسک سخت خود پخش کنید ، می تواند به صورت آفلاین نیز کار کند. ، Live Caption فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند ، اما این "به صورت جهانی" و همچنین در همه دستگاه های Windows ، Mac و Linux در دسترس است ، به شرطی که آخرین نسخه Chrome را اجرا کنید.

خبرهای دیگر از اینترنت