خبر

 • تک بورد - Google شش ماه پشتیبانی Chrome از ویندوز 7 را تمدید می کند

  Google شش ماه پشتیبانی Chrome از ویندوز 7 را تمدید می کند
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ خبر خوب برای همه کسانی که هنوز ویندوز 7 را به نسخه های جدید سیستم عامل ترجیح می دهند. Google شش ماه دیگر پشتیبانی Chrome از سیستم عامل قابل احترام را تمدید کرده و به مشاغلی که قصد مهاجرت آنها به ویندوز 10 را دارند متوقف شده است زیرا فضای همه گیر نفس بیشتری می کشد.

  با وجود اینکه ویندوز 7 در ژانویه به پایان دوره پشتیبانی طولانی مدت خود برای کاربران غیرپرداخت رسیده است ، هنوز در حدود یک پنجم کل دستگاه های ویندوز یافت می شود. بخشی از دلیل کندی کاهش ، همه گیری است. با توجه به اینکه بخش های فناوری اطلاعات مجبورند با انتقال به کار از راه دور ، پروتکل های امنیتی جدید و سایر پروژه های مرتبط روبرو شوند ، انتقال به ویندوز 10 از اولویت کمتری برخوردار شد.

   https://techbord.com Google پشتیبانی Chrome از ویندوز 7 را شش ماه تمدید می کند

  توزیع سیستم عامل از NetMarketShare. بله ، مردم هنوز از ویندوز 8.1 استفاده می کنند صندلی ، "مدیر مهندسی گوگل برای کروم ، مکس کریستف نوشت.

  قبل از همه گیری ، گوگل گفت که 18 ماه پس از پایان نسخه آخر به روزرسانی Chrome در ویندوز 7 ادامه خواهد داد از تاریخ پشتیبانی گسترده ، که ما را به ژوئیه 2021 می برد. اکنون ، به روزرسانی های امنیتی حداقل تا ژانویه 2022 تمدید شده است. "کریستف اضافه کرد.

   https://techbord.com Google شش ماه پشتیبانی Chrome از ویندوز 7 را تمدید می کند

  در سه ماهه دوم سال 2020 ، یک سفارش دهنده مجدد Google port دریافت که 21 درصد مشاغل هنوز در مرحله مهاجرت به ویندوز 10 هستند ، در حالی که 1 درصد قصد دارند به زودی مهاجرت خود را آغاز کنند. این احتمال وجود دارد که Covid-19 در بسیاری از سازمانها کلید اصلی را انداخته و باعث به تعویق افتادن نسخه قبلی نسخه های ویندوز شود.

خبرهای دیگر از اینترنت