خبر

 • تک بورد - Google به کاربران اجازه می دهد دیوارهای paywall منتخب ناشران را از طریق Google News دور بزنند

  Google به کاربران اجازه می دهد دیوارهای paywall منتخب ناشران را از طریق Google News دور بزنند
  چند ثانیه قبل

  تعداد کمی از کاربران اینترنت هنگام مرور وب از برخورد با دیوارهای پرداخت لذت می برند ، به همین دلیل ما در TechSpot از آنها استفاده نمی کنیم. با این حال ، مسلماً برخی از سایت ها برای ادامه کار به آنها احتیاج دارند که باعث ایجاد کمی تعارض بین خوانندگان و ناشران می شود. برای کمک به از بین بردن برخی از اصطکاک ها ، Google با "انتخاب ناشران اخبار " برای حذف این دیوارهای پرداخت ، با چندین مورد مهم ، همکا

  ما در یک لحظه به این محدودیت ها خواهیم رسید ، اما در ابتدا تفکیک سریع درباره این برنامه چیست. به طور خلاصه ، گوگل در ازای برداشتن دیوارهای پرداخت مربوط به کاربران غول جستجو ، همانطور که گفتیم ، به ناشران خبری شریک پرداخت خواهد کرد. با این حال ، این کاربران همچنان باید در ناشران اخبار مورد نظر ثبت نام کنند ، که به "ایجاد رابطه" با خوانندگان کمک می کند.

  اکنون ، به چاپ خوب می پردازیم. اول ، و مهمتر از همه ، این برنامه بلافاصله در همه جا در دسترس نخواهد بود. تنها کشورهایی که ناشر Google برای مشارکت با آنها انتخاب کرده است (در حال حاضر) آلمان ، برزیل ، آرژانتین ، کانادا ، فرانسه ، انگلستان و استرالیا هستند - به ویژه ایالات متحده در این لیست غایب است ، مانند بسیاری از کشورهای مهم دیگر.

  https://techbord.com Google به کاربران اجازه می دهد از طریق Google News دیوارهای paywall منتخب را دور بزنند

  Google "نمونه ای از نحوه نمایان بودن تجربه paywall از طریق News Showcase".

  دوم ، شما باید از طریق Google News-Mobile Showcase Newsly که در حال حاضر اختصاص دارد برای از این paywalls طفره بروید ، بنابراین همه مقاله ها از این paywall-lift پشتیبانی نمی کنند. یک ناشر ممکن است انتخاب کند فقط بخشی از مقالات خود را در یک ویترین بدون paywall گروه بندی کند - اینها می توانند مقالاتی باشند که همه آنها بر روی یک موضوع خاص یا یک داستان در حال انجام تمرکز دارند ، فقط به عنوان مثال.

  اگر شما فکر می کنید که فقط برای خواندن چند مقاله محدودیت های بسیار مهمی وجود دارد ، شما احتمالاً تنها نیستید ، اما این حداقل یک گام در مسیر درست است. در نهایت ، این برای همه یک پیروزی است: گوگل برنده است زیرا کاربران بیشتری را از طریق پلتفرم News خود هدایت می کند ، ناشران برنده می شوند زیرا ثبت نام و همچنین پرداخت های ارزشمند را انجام می دهند و خوانندگان برنده می شوند زیرا در نهایت می توانند دور بزنند برخی از آن paywall های مزاحم.

  با این حال ، فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا این ویژگی جدید News Showcase به سایر کشورها و ناشران اضافه خواهد شد یا گسترش می یابد. با این حال ، به خاطر داشتن اینترنت بازتر ، امیدواریم که این امکان وجود داشته باشد.

  اعتبار تصویر: Big Tuna Online

خبرهای دیگر از اینترنت