techbord.com Gazelle برای خاتمه دادن به تجارت دستگاههای مورد استفاده خود از طریق پست در سال 2021

نظر ویراستار: Gazelle قصد دارد در اوایل سال آینده برنامه طولانی مدت تجارت خود را غروب کند و تصمیم بگیرد در عوض بر روی کیوسک های ecoATM خود تمرکز کند ، که پول نقد فوری را برای تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی استفاده می کند. Gazelle به صراحت بیان نکرد که چرا این برنامه سنتی تجارت را از بین می برد اما اگر مجبور شدم یکی دو حدس بزنم ، این احتمالاً به رقابت و هزینه بستگی دارد.

گزینه سنتی تجارت در 1 فوریه 2021 به ما گفته می شود. این شرکت گفت ، هر نوع داد و ستدی که در حال پردازش است همچنان طبق برنامه پیش خواهد رفت. بعلاوه ، Gazelle به طور معمول از طریق فروشگاه آنلاین خود به ارائه گوشی و تبلت های دست دوم ادامه می دهد.

با اطمینان از استفاده از سایر نقاط قبل از 31 ژانویه ، مستقیماً با کسانی که جوایز موجود دارند تماس گرفته می شود.

کیوسک های ecoATM Gazelle پول نقد فوری را برای تجارت ارائه می دهند و در بیش از 4000 مکان در سراسر ایالات متحده نصب می شوند. جستجوی سریع کد پستی می تواند به مکان یابی نزدیکترین کیوسک کمک کند.

صنعت گوشی های هوشمند دست دوم در سال های اخیر منفجر شده است. بسیاری از ارائه دهندگان و تولیدکنندگان بی سیم اکنون دستگاه های دست دوم را در ازای اعتبار برای خریدهای جدید قبول می کنند. حتی می توانید از شرکتهایی مانند اپل تجهیزات دنده مرمت شده را با کسری از هزینه ای که برای سخت افزار جدید پرداخت می کنید تهیه کنید.

همچنین کار با کیوسک های تجاری برای Gazelle بسیار ارزان تر از اشتغال پرسنل اضافی برای یک سرویس مبتنی بر نامه را اجرا کنید. علاوه بر این ، من گمان می کنم که Gazelle از آنجا که پرداخت سریع است ، می تواند با ارائه پول نقد کمتر از طریق کیوسک ها کنار بیاید.

Gazelle برای خاتمه دادن به تجارت دستگاههای مورد استفاده خود از طریق پست در سال 2021
the-web/gazelle-برای-خاتمه-دادن-به-تجارت-دستگاههای-مورد-استفاده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.