خبر

 • تک بورد - eBay با پریدن روی باند واکنشی غیرقابل انعطاف ، امکان فروش در سیستم عامل خود را فراهم می کند

  eBay با پریدن روی باند واکنشی غیرقابل انعطاف ، امکان فروش در سیستم عامل خود را فراهم می کند
  1 روز و 12 ساعت قبل

  eBay بیش از 25 سال است که فروشندگان مشتاق را با جمع کنندگان پرشور از طریق اینترنت متصل می کند و به بسیاری از افراد کمک می کند تا سرگرمی های خود را به زندگی خود تبدیل کنند. همانطور که شاهد ظهور یک کلاس دارایی جایگزین هستیم ، تعجب آور نیست که eBay زود پریده است روی باند واگن.

  eBay به اولین شرکت تجارت الکترونیکی تبدیل شده است که امکان فروش NFT یا توکن های غیرقابل استفاده را دارد. جدیدترین هجوم رمزنگاری ها ، NFT ها از فناوری بلاکچین برای تأیید اعتبار کالاهای دیجیتال مانند تصاویر یا فیلم ها به عنوان اصلی و تأیید مالکیت استفاده می کنند.

  هر نوع جمع آوری مربوط به همگرایی اشتیاق ، علاقه و فرصت است. ما شاهد این بازی در دنیای فیزیکی بوده ایم و اکنون شاهد گذار به دیجیتال هستیم. این منطقه در حال ظهور به نقطه اوج اعتبار ، اعتماد و پذیرش رسیده است ، به طوری که مخاطبان جریان اصلی در هنگام تبادل اشکال جدید از مجموعه های دیجیتال احساس راحتی می کنند.

  محبوبیت NFT در ماه های اخیر منفجر شده است. در ماه مارس ، کسی بابت یک عکس دیجیتالی از هنرمند مایک وینکلمن 69 میلیون دلار خیره کننده پرداخت کرد. همچنین گریمز با فروش هنر دیجیتال ثروت اندکی به دست آورده است ، اما همه در عوض درآمد زندگی عوض نمی کنند. یکی از به یادماندنی ترین فیلم های ویروسی مربوط به دهه 2000 ، "دیوید پس از دندانپزشکی" فقط توانست 3.30 Ethereum یا کمی بیشتر از 14000 دلار بر اساس نرخ ارز فعلی به ارمغان بیاورد.

  eBay سیاست خود را به روز کرده و شامل آن شده است فروش NFT ها. در ابتدا ، موجودی کالا توسط فروشندگان معتبر با شهرت مطابقت با "استانداردهای بالا" eBay ارائه می شود. به ما گفته شده است که محتوا در گروه هایی مانند موسیقی ، کارت های تجاری ، سرگرمی و هنر در دسترس خواهد بود. با یک جستجوی سریع چندین لیست از قبل موجود مشاهده می شود.

  با گذشت زمان ، eBay قصد دارد قابلیت های بیشتری را برای آوردن مجموعه های بیشتر مبتنی بر بلاکچین به سیستم عامل خود اضافه کند.

  اعتبار جهانی mundissima

خبرهای دیگر از اینترنت