techbord.com DSL 768 کیلوبیت بر ثانیه AT&T وحشتناک در سال 2020 است ، اما هنوز هم تنها گزینه برای برخی

برای بسیاری از آمریکایی ها ، 768 کیلوبیت بر ثانیه DSL تنها پیشنهاد اینترنتی روی میز است. و درصورت شک و تردید ، این سرعت اتصال تاریخی قادر به کنار آمدن با اینترنت سال 2020 نیست. به همین ترتیب ، برای این مشتریان کار و یادگیری از خانه تقریباً غیرممکن است.

در حالی که بسیاری از ما از لوکس اینترنت پرسرعت برخورداریم ، برخی از آنها خیلی خوش شانس نیستند. Ars Technica کانون توجه کاتی مک نامی از ریموند ، می سی سی پی است که هنگام خرید خانه اش به او گفتند خانواده اش می تواند سرویس اینترنت با شعر U با سرعت 5 مگابیت بر ثانیه دریافت کند. در عوض ، به دلیل زیرساخت های قدیمی ، خانواده McNamee با 768kbps DSL گیر افتاده اند - ارتباطی که در بیشتر روزها به ندرت قابل استفاده است.

این باعث می شود حتی ساده ترین کارها ، مانند مرور وب و ایمیل ، برای خانواده غیرممکن است. آخر هفته ، شوهر کتی برای انجام چند کار رایانه ای معمولاً سفری 50 مایلی را به دفتر خود می برد. پسران نوجوان او روز را با خواهر بزرگترشان ، در شهرستان مدیسون می گذرانند تا تکالیف مدرسه را تکمیل و ارسال کنند. و حتی به خدمات جریانی مانند Netflix اشاره ای نکنید. در عوض ، خانواده حدوداً 250 دلار در ماه برای سرویس فیلمبرداری ماهواره ای DirecTV متعلق به AT & T پرداخت می كنند. شرایط باید درست باشد. کتی توضیح داد: "این باید بیرون کاملاً واضح باشد ، بدون باران ، بدون باد ، هیچ چیز".

از سال 2015 ، AT&T بیش از 283 میلیون دلار از FCC برای بهبود اتصالات اینترنت خانگی دریافت کرده است می سی سی پی ، اما خطاهای نقشه برداری منجر به این شده است که برخی از خانواده ها - از جمله کاتی - خدمتی را که می خواستند دریافت نکنند. اگرچه در ابتدا نقشه های AT&T نشان می داد که خانه کتی برای اینترنت سریعتر واجد شرایط است ، اما این نقشه ها از آن زمان تغییر کرده اند.

 https://techbord.com 768kbps DSL AT&T در سال 2020 وحشتناک است ، اما هنوز هم تنها گزینه برای برخی

علاوه بر این ، AT&T اخیراً تأیید کرد که دیگر نیست ارائه DSL به مشتریان جدید. اگر کتی خانه خود را می فروخت ، این بدان معنی است که خریداران نمی توانند به طور کامل در اینترنت ثبت نام کنند.

کارگران ارتباطات آمریکا (CWA) ، اتحادیه ای که از کارمندان AT&T پشتیبانی می کند و گروه های حمایت از مصرف کنندگان مانند دانش عمومی از FCC خواستار تحقیق در مورد نحوه کار AT&T در مورد شبکه های DSL قدیمی هستند. این گروه در پرونده خود در ماه اکتبر گفت: "بدون بررسی بیشتر توسط کمیسیون ، نمی توان با اطمینان دانست که چه تعداد از این خانواده ها دیگر اتصال پهنای باند زمینی و ثابت دیگری نخواهند داشت زیرا AT&T شبکه DSL خود را خاموش کند." p>

در حال حاضر ، خانواده هایی مانند کتی مطمئن نیستند که آینده چه خواهد بود. تنها چیزی که از اینترنت کم سرعت بدتر است ، اینترنت بدون اینترنت است.

DSL 768 کیلوبیت بر ثانیه AT&T وحشتناک در سال 2020 است ، اما هنوز هم تنها گزینه برای برخی
the-web/dsl-768-کیلوبیت-بر-ثانیه-at-t-وحشتناک-در-سال-2020-است-اما.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.