خبر

 • تک بورد - Don 't Peek یک فیلم ترسناک کوتاه با بازی یک دختر ، یک سوئیچ و عبور از حیوانات است

  Don 't Peek یک فیلم ترسناک کوتاه با بازی یک دختر ، یک سوئیچ و عبور از حیوانات است
  5 روز و 19 ساعت قبل

  وقتی صحبت از وحشت می شود ، Animal Crossing اولین چیزی نیست که فکر می کنید - یا آخرین مورد برای آن موضوع است. با این حال ، یک فیلمساز مستقل یک فیلم کوتاه ترسناک را بر اساس بازی cutes تهیه کرد. حالا هالیوود می خواهد آن را به یک فیلم سینمایی تبدیل کند.

  در طی قفل های همه گیر سال گذشته ، جولیان تری ، فیلمساز ، یک فیلم ترسناک شش دقیقه ای ساخت به نام Don 't Peek. این هفته فیلم کوتاه او در SXSW آنلاین به نمایش در آمد ، جایی که مورد توجه تیمور Bekmambetov کارگردان سریال Wanted قرار گرفت که می خواهد آن را به یک فیلم سینمایی تبدیل کند.

  Don Peak Peek ترسناک بزرگی نیست زیرا فیلم را ضبط می کند کاری که میلیون ها نفر در طی شیوع ویروس کرونا انجام می دادند و آن را به چیزی شوم تبدیل می کنند. کتی ستا بازیگر نقش یک قهرمان اصلی ناشناس را بازی می کند که زمان بازی در Animal Crossing: New Horizons را روی نینتندو سوییچ خود سپری می کند. با شروع اقدامات در زندگی ، اوضاع وحشتناک می شود.

  جولیان تری از سال 2014 شورت ترسناک می ساخت و آنها را در YouTube منتشر می کرد ، از فیلم پرطرفدار دو دقیقه ای پرستار شروع می کند. اجازه ندهید بودجه کفش او شما را فریب دهد. IMDB تخمین می زند که ساخت Don Don 't Peek فقط حدود 60 دلار برای تری هزینه داشته باشد ، اما فیلمبرداری و SFX درجه یک هستند.

  Don Peek اولین کوتاهی نیست که تری به استودیوهای فروشنده می فروشد فیلم بلند بسازید. Deadline خاطرنشان می کند که Amblin Whisper (2017) را انتخاب کرد و Legendary در حال کار بر روی اقتباسی They Hear It (2018) است.

خبرهای دیگر از اینترنت