خبر

 • تک بورد - Coinbase در تاریخ 3 ژوئن Dogecoin را در پلت فرم تجارت حرفه ای خود قرار می دهد

  Coinbase در تاریخ 3 ژوئن Dogecoin را در پلت فرم تجارت حرفه ای خود قرار می دهد
  14 روز و 4 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ صرافی ارز رمزنگاری شده Coinbase اعلام کرده است که کاربران اکنون می توانند Dogecoin را به حساب Coinbase Pro خود منتقل کنند. این شرکت در پست اخیر وبلاگ خود اعلام کرده است که "در صورت تحقق شرایط نقدینگی ، معاملات در 3 ژوئن در ساعت 9 یا بعد از اقیانوس آرام آغاز می شود."

  Coinbase همچنین گفت كه پس از تأسیس كافی Doge در سیستم عامل ، معاملات در سه مرحله انجام می شود: تجارت پس از فقط ، فقط با محدودیت و تجارت كامل. این شرکت افزود: "اگر در هر مرحله یکی از کتابهای سفارش جدید ارزیابی ما برای یک بازار سالم و منظم را برآورده نکند ، ما ممکن است کتاب را برای مدت زمان طولانی تری در یک ایالت نگه داریم یا طبق قوانین تجارت خود معامله را متوقف کنیم."

  مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ ماه گذشته طی تماسی با سرمایه گذاران قول داد که Dogecoin به زودی به سیستم عامل آن خواهد آمد. ارز رمزنگاری شده ، که به عنوان یک شوخی بر اساس میم اینترنت در سال 2013 آغاز شد ، بیش از 7،600 درصد افزایش در سال است.

  این عکس من را به عنوان یک کودک پیدا کرد pic.twitter.com / hUEKluRAdP

  - الون ماسک (elonmusk) 2 ژوئن 2021

  (ایلون ماسک از طرفداران سرسخت Dogecoin امسال بوده است.)

  هنوز در دسترس کاربران استاندارد Coinbase یا از طریق برنامه تلفن همراه مصرفی آن نیست ، اما این شرکت گفت که "اگر و هنگامی که این پشتیبانی اضافه شود" اعلامیه جداگانه ای ارائه می دهد. به گفته Coindesk ، به طور معمول ، Coinbase چند هفته پس از درج در نسخه حرفه ای ، ارز رمزنگاری شده را به سیستم خرده فروشی خود اضافه می کند.

  قیمت Dogecoin امروز اوایل افزایش یافت و به حدود 0.44 دلار رسید اما از آن زمان تا به امروز حدود 0.42 دلار سرد شده است. .

  اعتبار تصویر Image Virrage Image

خبرهای دیگر از اینترنت