techbord.com Blob Opera گوگل در تعطیلات با یادگیری ماشین زنگ می خورد

پیدا شده است: آخرین آزمایش یادگیری ماشین گوگل یک شبیه ساز اپرا عجیب اما جذاب است. این ابزار که "Blob Opera" لقب گرفته است ، شما را قادر می سازد تا کنترل چهار خواننده حیله گر را که قطعات عملی بداهه را در حال پرواز اجرا می کنند ، کنترل کند.

هر موجود خمیری در Blob Opera صدای منحصر به فردی دارد - باس ، تنور ، میزانسن و سوپرانو - که با کشیدن لکه به بالا و پایین برای تغییر صدا کنترل می کنید. حرکت به سمت چپ یا راست صدای واکه ای را که می خواند تغییر می دهد.

خوانندگان با بالاترین صدای منجر به هماهنگی هماهنگ می شوند. بنابراین اگر سوپرانو را کنترل کنید ، سه حباب دیگر از آن پیروی می کنند. به همین ترتیب ، استفاده از تنور به این معنی است که باس آواز می خواند در حالی که صداهای بالاتر سکوت می کنند.

دیوید لی این ابزار را با همکاری Google Arts and Culture ایجاد کرد. کریستین جوئل (تنور) ، فردریک تونگ (باس) ، جوانا گمبل (میزانسن) و اولیویا دوتنی (سوپرانو) بیش از 16 ساعت آواز را برای این پروژه ضبط کردند. با این حال ، این صدای آنها نیست که شما وقتی با حباب ها کمانچه می کنید ، آنها را می شنوید. آنها فقط مدل یادگیری ماشین را آموزش داده اند.

همانطور که مفهوم مسخره به نظر می رسد ، پس از شروع بازی با آن اعتیاد پیدا می کند. حتی می توانید جلسه jam خود را ضبط کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. من همچنین کشف کردم که شما هنوز هم می توانید حین ضبط یک حباب را تصاحب کنید و آن را به صورت تکنوازی بخوانید در حالی که بقیه هماهنگی ضبط شده را ادامه می دهند. اگر روی درخت کریسمس کلیک کنید یک تعجب تعجب آور نیز وجود دارد.

Found یکی از ویژگی های TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

Blob Opera گوگل در تعطیلات با یادگیری ماشین زنگ می خورد
the-web/blob-opera-گوگل-در-تعطیلات-با-یادگیری-ماشین-زنگ-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.