techbord.com

چرا مهم است: اطلاعات نادرست در توییتر (یا WhatsApp ، Facebook ، یا بسیاری از کانال های اجتماعی دیگر) مشکلی است که از بین نمی رود. برای مقابله با گسترش ، توییتر در حال توسعه ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد توییترها را برای تعدیل ، پرچم گذاری کنند. در صورت نیاز به زمینه بیشتر ، می توان اطلاعات اضافی را در قالب یادداشت های اضافی ارائه داد. این امر باعث می شود کاربران توییتر بتوانند بین واق

ویژگی جدید توییتر که "Birdwatch" نامیده می شود ، در حال توسعه است و در ابتدا توسط مهندس معکوس جین مانچون وونگ کشف شد. در صورت وجود ، کاربران می توانند توییت هایی را که ممکن است شامل اطلاعات نادرست یا نادرست برای تعدیل باشند ، پرچم گذاری کنند. در صورت لزوم ، "یادداشت های Birdwatch " به توییت اضافه می شود ، و زمینه بیشتری برای کاربران توییتر فراهم می کند.

TechCrunch توضیح می دهد که Birdwatch می تواند برای مشارکت اعضای عمومی باز باشد ، و آن را به عنوان یک توصیف نوع "تماشای شهروندان " برای اعضای انجمن توییتر. مشاور رسانه های اجتماعی مت ناوارا اخیراً شواهدی از این امر را در برنامه iOS توییتر پیدا کرده است ، گرچه باید دید آیا محدودیت هایی در مورد افرادی که می توانند در یادداشت های Birdwatch مشارکت داشته باشند وجود دارد.

البته ، توئیت واقعیت بررسی در مرکز بحثی بوده است که هیچ کس جز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درگیر آن نبوده است. پس از انبوه توییت ها که رئیس جمهور از رای گیری در نامه های پستی انتقاد کرد ، توییتر هشدار بررسی واقعیت را به تعدادی از به روزرسانی های رئیس جمهور اضافه کرد. سپس ترامپ ادعا کرد که توییتر "در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 دخالت می کند "

هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد Birdwatch وجود دارد - از جمله اینکه آیا ممکن است منجر به حذف کامل برخی از توییت ها شود یا نه سکو در حالی که توییتر به طور عمومی درباره Birdwatch بحث نکرده است ، سخنگویی به TechCrunch گفت که این شرکت در حال بررسی راه های مقابله با اشتراک اطلاعات نادرست است.

آنها اضافه کردند ، "اطلاعات نادرست یک مسئله مهم است و ما بسیاری را آزمایش خواهیم کرد روشهای مختلف برای پرداختن به آن. "

"Birdwatch " توییتر با گسترش اطلاعات غلط مبارزه خواهد کرد
the-web/birdwatch-توییتر-با-گسترش-اطلاعات-غلط-مبارزه-خواهد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سامسونگ قصد دارد امسال پنل های OLED با فرکانس 90 هرتز را برای لپ تاپ ها تولید کند
techbord.com آیا کفش های کتانی RTX 3080 می پوشید؟
techbord.com گفته می شود انویدیا RTX 2060 و RTX 2060 Super را دوباره راه اندازی می کند
techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
techbord.com مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.