خبر

 • تک بورد - AT&T پس از ویروسی شدن نامه سرگشاده WSJ 90 ساله ، برای نصب الیاف عجله می کند

  AT&T پس از ویروسی شدن نامه سرگشاده WSJ 90 ساله ، برای نصب الیاف عجله می کند
  2 روز و 10 ساعت قبل

  گوشه گوشه زدن: اگر به این فکر کرده اید که ارائه فیبر پرسرعت در محله شما برای AT&T ممکن است چه کاری انجام دهد ، یک مشتری 90 ساله پاسخ این هفته را پیدا کرده است: یک آگهی چهار صفحه ای در وال استریت ژورنال. پس از پرداخت هزینه فضای تبلیغاتی برای انتشار نامه سرگشاده خود که در آن او از 3Mbps DSL ارائه دهنده خدمات شکایت داشت ، مشتری آرون اپستاین دریافت که تکنسین های AT&T عجله دارند تا خانه او را تا فیبر 3

  اپستین برای مدتی با پوشش نامناسب اینترنت در خانه خود در هالیوود شمالی ، جایی که به سرعت "حداکثر" 3 مگابیت در ثانیه دسترسی داشت ، مبارزه کرده بود و قبلاً متوجه شده بود که شکایت به AT&T مستقیماً کمک نمی کند. این زمانی بود که او تصمیم گرفت رویکرد مستقیم تری داشته باشد ، 10،000 دلار برای یک تبلیغ چهار صفحه ای در WSJ پرداخت ، جایی که او نامه ای سرگشاده به مدیر عامل AT&T John T. Stankey منتشر کرد. اپستین به سرعت دریافت که این تبلیغ ارزش هر سنت را دارد.

  منظور من این است که برای پرداخت هزینه یک آگهی تبلیغاتی ملی در یک صفحه سه ماهه شخصی خود به دلیل سرعت کم اینترنت در منزل ، باید چقدر ناراحت بود. com / Zk9umKD0t1

  - Raju Narisetti (raju) 3 فوریه 2021

  رسانه های خبری - با شروع Ars Technica - از اوضاع و احوال اپشتین گزارش دادند ، که حتی در شو اواخر استیون کولبرت نیز مورد توجه قرار گرفت. و حدس بزنید چه؟ به سختی یک هفته بعد ، خانه اپستین به سرویس فیبر AT&T متصل شد ، با داده های نامحدود و سرعت 300 مگابیت در ثانیه.

  او به ارس گفت ، "افراد AT&T که با آنها صحبت کردم به من می گویند که باید سیم های اضافی نصب کنند هزاران هزار دلار هزینه آنها را صرف این سیم کشی فقط برای خانه من می کند زیرا همسایگان من هنوز آن را ندارند و آنها هنوز مجبورند هزینه های زیادی را برای اتصال همسایگان من انجام دهند. "

  اپستین همچنین شخصاً از طرف مدیر عامل AT&T تماس تلفنی گرفت. استنکی توضیح داد که همسایگان اپشتین باید در سال آینده و پس از ایجاد زیرساخت های باقی مانده ، بتوانند به فیبر دسترسی پیدا کنند - اگرچه میزان اقدامات AT&T بر اساس محدودیت آسیب ، و نه کار برنامه ریزی شده واقعی ، مشخص نیست.

  این یک پایان جالب برای یک داستان سرگرم کننده است ، حتی اگر تعداد بی شماری از آمریکایی ها در وضعیت مشابه - یا بدتر - باقی بمانند. سال گذشته ، ما در مورد خانواده McNamee در می سی سی پی به شما گفتیم که با 768 کیلوبیت بر ثانیه DSL گیر کرده اند. از نظر آنها ، حتی 3 مگابیت بر ثانیه ابتدایی اپستین نیز یک رویا است که محقق می شود.

خبرهای دیگر از اینترنت