techbord.com Airbnb با Sir Jony Ive همکاری جدیدی در زمینه طراحی دارد

چرا مهم است: Airbnb توافق نامه ای را با سر جونی آیو ، طراح ارشد سابق اپل اعلام کرده است. این توافق نامه چند ساله Ive و تیمش را در LoveFrom می بیند و پیشنهادات فعلی محصولات Airbnb را اصلاح می کند. این اقدام در شرایطی انجام می شود که Airbnb در تلاش است تا درآمد خود را در یک بازار رقابتی فزاینده حفظ کند و هنگامی که به سمت IPO در حرکت است.

با توجه به جزئیات فاش شده توسط FT ، Ive و تیمش بر توسعه سیستم عامل های آنلاین Airbnb تمرکز خواهند کرد. او دهه ها تجربه برای شرکت به ارمغان خواهد آورد. در حالی که در اپل بود ، Ive در طراحی محصولات شاخصی مانند iPad ، iPhone و Apple Watch مشارکت داشت.

Airbnb امیدوار است که با استفاده از مشارکت LoveFrom ثروت خود را بدل کند زیرا بعداً به IPO زاویه می دهد سال گزارش شده است که درآمد آن در سه ماهه دوم منتهی به ژوئن بیش از 60 درصد کاهش یافته است ، که دقیقاً خبر خوبی برای سرمایه گذاران نیست ، اما مشخصاً انتظار می رود وقتی در وسط یک بیماری همه گیر قرار بگیریم.

شرکت تلاش کرده است ترازنامه خود را در ماه های اخیر با افزایش تعداد پیشنهادات اجاره میان مدت همزمان با افزایش تقاضا بهبود بخشد. گزارش شده است که این مد ناشی از افزایش تعداد کارگران از راه دور است که به دنبال محیط های کاری جدید پویا هستند. شرکتهای بیشتری از استقرار کار در خانه استقبال می کنند و این عامل مهمی در ایجاد آن است.

https://techbord .com Airbnb همکاری جدیدی با سر جونی آیو

دارد. با توجه به داده های جمع آوری شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل محل اقامت ، AirDNA ، بیشتر تحولات فعلی به دلیل تکامل عشایر دیجیتال انجام می شود.

همانند سایر شرکت های تحت تأثیر ویروس کرونا ، Airbnb برای ادامه کار خود مجبور به کاهش نیروی کار خود شده است. حدود 25 درصد از کارکنان آن در آوریل لغزش صورتی دریافت کردند. با این وجود این همه نابودی و تاریکی نیست ، زیرا این شرکت به دنبال عرضه اولیه 3 میلیارد دلاری خود در ماه دسامبر است. این به طور بالقوه ارزیابی شرکت را به بیش از 30 میلیارد دلار افزایش می دهد ، که بالاتر از تخمین 18 میلیارد دلاری گزارش شده در اوایل سال جاری است.

اعتبار تصویر: CNET

Airbnb با Sir Jony Ive همکاری جدیدی در زمینه طراحی دارد
the-web/airbnb-با-sir-jony-ive-همکاری-جدیدی-در-زمینه-طراحی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.