techbord.com Adobe پیش بینی می کند که یک فصل خرید تعطیلات آنلاین با رکورد ثبت شود

برداشت ویراستار: انتظار می رود که همه گیری در حال انجام تأثیر فوق العاده ای در خرید تعطیلات امسال داشته باشد. طبق پیش بینی های اولیه Adobe ، بسیاری از افراد برای کاهش تماس هنگام خرید برای عزیزان خود به اینترنت روی می آورند. همچنین این احتمال وجود دارد که بسیاری از خرده فروشی ها را برای کمک به فراموش کردن سالی که برای بسیاری از افراد سالخورده است ، شاهد باشیم.

Adobe روز چهارشنبه گفت انتظار دارد فروش تعطیلات آنلاین در ایالات متحده در سال جاری رکورد 189 میلیارد دلار باشد. در صورت تحقق بخشیدن به تخمین ، این افزایش 33 درصدی نسبت به سال گذشته در فروش آنلاین و رشد تقریباً دو ساله در یک فصل را نشان می دهد.

علاوه بر این ، در صورت ادامه موج دیگری از بررسی محرک ها فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی دور دوم تعطیلی را تجربه می کنند ، هزینه های آنلاین می تواند بیش از 200 میلیارد دلار باشد.

https://techbord Ad .com پیش بینی کرده است که یک فصل خرید تعطیلات آنلاین با ثبت رکورد ثبت شود

Adobe در آخرین گزارش تحقیقاتی خود گفت که به جای هفته سایبر که معمولاً از روز شکرگذاری تا دوشنبه سایبری ادامه دارد ، انتظار می رود نوامبر و ماه دسامبر امسال به ماه های سایبری تبدیل می شود.

با تجزیه بیشتر ، تحلیل ها نشان می دهد که فروش آنلاین هر روز بین 1 نوامبر و 21 نوامبر به 2 میلیارد دلار می رسد و از 22 نوامبر تا 3 دسامبر به 3 میلیارد دلار افزایش می یابد. .

https://techbord.com Adobe پیش بینی رکورد تنظیم شده فصل خرید تعطیلات آنلاین ting

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری از این موارد مستثنی هستند ، Adobe پیش بینی می کند ، با فروش آنلاین 10 میلیارد و 12.7 میلیارد دلار به ترتیب ، افزایش 39 درصدی و 35 درصدی سالانه.

چگونگی خرید مصرف کنندگان مسلماً به اندازه میزان هزینه آنها گویا است. Adobe پیش بینی می کند 42 درصد درآمد فروش آنلاین امسال مربوط به تلفن های هوشمند باشد که 55 درصد نسبت به سال 2019 افزایش داشته است.

اعتبار مستند: Kite_rin

Adobe پیش بینی می کند که یک فصل خرید تعطیلات آنلاین با رکورد ثبت شود
the-web/adobe-پیش-بینی-می-کند-که-یک-فصل-خرید-تعطیلات-آنلاین-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.