خبر

 • تک بورد - یکپارچه اسرارآمیز فلز در صحرای یوتا پیدا شد

  یکپارچه اسرارآمیز فلز در صحرای یوتا پیدا شد
  25 روز و 18 ساعت قبل

  جذاب: وزارت ایمنی عمومی مکان دقیق سازه را در منطقه ای بسیار دور نشان نمی دهد و آنها نگران هستند که افراد کنجکاو هنگام تلاش برای بازدید از آن گرفتار شوند. این مانع از این نشد که به زودی Reddit مکان را در Google Earth دقیقاً مشخص کند.

  دپارتمان ایمنی عمومی یوتا (DPS) اخیراً در حین انجام یک مأموریت معمولی به یک کشف عجیب برخورد کرده است.

  در 18 نوامبر ، دفتر Aero DPS در حال همکاری با بخش منابع حیات وحش یوتا برای محاسبه بیگورن بود. گوسفندها وقتی چیزی توجه آنها را جلب کرد. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ، خدمه در همان نزدیکی فرود آمدند و "یک سنگ یکپارچه فلزی را که در زمین در منطقه ای دور افتاده از سنگ قرمز نصب شده بود" یافتند. منشور فلزی آنجا یا چرا آنها چنین کاری کردند. صرف نظر از این ، نصب "سازه ها یا هنر" در زمین های عمومی تحت مدیریت فدرال بدون مجوز غیرقانونی است.

  در مصاحبه ای با تلویزیون KSL ، خلبان برت هاچینگز گفت که این شی تقریباً 10-12 فوت قد داشته و ساخته نشده است. به نظر می رسد که به نظر می رسد آنجا ریخته شده است ، بلکه عمداً در زمین کاشته شده است.

  این نصب شباهت زیادی به یکپارچه سیاه رنگی دارد که در فیلم استنلی کوبریک در سال 1968 ، 2001: ادیسه فضایی نشان داده شده است.

  این پست به سرعت ویروسی شد و قبلاً توسط چندین نشریه به اشتراک گذاشته شده است. اما س questionsالات هنوز باقی مانده است - این چیست ، چرا آنجا وجود دارد و چه کسی آن را در آنجا قرار داده است؟ . یکی از کاربران Reddit خاطرنشان کرد که به نظر می رسید کار هنرمند فقید معاصر جان مک کراکن است. همچنین می تواند برخی از شیرین کاری های بازاریابی مفصل برای یک فیلم یا بازی آینده باشد ... یا ، چه کسی می داند چیز دیگری؟

  در حال حاضر ، اداره مدیریت سرزمین تعیین می کند که آیا تحقیقات بیشتری لازم است یا خیر.

  Found یکی از ویژگی های TechSpot است که در آن موارد هوشمندانه ، خنده دار یا جالب از سراسر وب را به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از اینترنت