خبر

 • تک بورد - یونیکد نسخه استاندارد 14 کاراکترها و تصاویر جدیدی را برای کاربران به ارمغان می آورد

  یونیکد نسخه استاندارد 14 کاراکترها و تصاویر جدیدی را برای کاربران به ارمغان می آورد
  29 روز و 12 ساعت قبل

  کنسرسیوم یونیکد به تازگی آخرین استاندارد یونیکد ، نسخه 14 را اعلام کرده است. این نسخه بیش از 838 کاراکتر جدید را شامل می شود ، از جمله 37 شخصیت ایموجی از گزش لب گرفته تا افراد باردار. کتابخانه در حال تکامل مداوم از شخصیت های قابل استفاده به کاربران اجازه می دهد تا احساسات خود را در بسترها ، فرهنگ ها و موانع زبانی به صورت یکپارچه بیان کنند.

  استفاده از ایموجی ها در بسترهای رسانه های اجتماعی در سال های اخیر افزایش یافته است. از ژوئیه 2021 ، بیش از 20 درصد از همه توییت ها از حداقل یک ایموجی موجود از استاندارد یونیکد استفاده کردند.

  کنسرسیوم یونیکد اخیراً یونیکد استاندارد ، نسخه 14.0 را اعلام کرد. استاندارد جدید برای تقویت ارتباطات بیشتر بین فرهنگ ها و سیستم عامل ها طراحی شده است. این برنامه پشتیبانی اضافی را برای کاربران در کشورهایی از جمله هند ، اندونزی ، مالزی ، پاکستان ، فیلیپین ، آفریقا و آمریکای شمالی ارائه می دهد.

  استاندارد جدید 838 کاراکتر جدید یونیکد را شامل 5 اسکریپت جدید برای کاربران به ارمغان می آورد. نسخه 14 همچنین دارای 37 ایموجی جدید است ، از جمله دست دادن و دست قلب ، صورت در حال ذوب شدن ، انگشتان اشاره ، افراد باردار و حتی ترول ها. اما این همه صورتهای خندان و انگشتان اشاره نیست. سایر موارد اضافی به استاندارد شامل نمادهای ارز ، نماد موسیقی و چندین خط مربوط به زبان است. با این موارد اضافی ، یونیکد به طور رسمی از 144،697 نویسه پشتیبانی می کند.

  https://techbord.com یونیکد استاندارد نسخه 14 کاراکترها و تصاویر جدیدی را برای کاربران به ارمغان می آورد

  کنسرسیوم یونیکد یک سازمان غیر انتفاعی است که مسئول حفظ استانداردهای یونیکد است که در سراسر جهان برای کدگذاری کاراکترها استفاده می شود. این استاندارد زمینه را برای توسعه دهندگان و کاربران برای پردازش و ذخیره داده ها به هر زبان و در چندین سیستم عامل فراهم می کند و توانایی کلی برای تبادل اطلاعات و ایده ها در فرهنگ ها ، زبان ها و فناوری ها را افزایش می دهد.

  شامل قدیمی و شخصیت های مدرن ، نمادها ، علائم نگارشی و تصاویر emoji که به طور گسترده ای برای انتقال یا نقطه گذاری احساسات در ارتباطات نوشتاری و الکترونیکی استفاده می شود. ایموجی های جدید از طریق پیشنهادات ارائه شده توسط عموم به کنسرسیوم ارسال می شوند. توصیه ها بر اساس عوامل انتخابی مانند سازگاری ، سطح استفاده ، متمایز بودن و کامل بودن مورد ارزیابی قرار می گیرد. امروزه تصاویر غیرقابل انکار تبدیل به قطب اصلی ارتباطات الکترونیکی شده اند. در حالی که ایموجی ها نمی توانند به طور کامل جایگزین ارتباطات نوشتاری شوند ، اما در انتقال افکار و احساسات به مخاطبان و دریافت کنندگان متعدد صرف نظر از زبان مادری آنها بسیار ارزشمند بوده است.

  اعتبار تصویر: Emojipedia

خبرهای دیگر از اینترنت