خبر

 • تک بورد - یوتیوب مجموعه های ویدیویی Rewind سالانه خود را پس از یک دهه اجرا لغو کرد

  یوتیوب مجموعه های ویدیویی Rewind سالانه خود را پس از یک دهه اجرا لغو کرد
  15 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یوتیوب مجموعه های ویدیویی Rewind پایان سال خود را برای مرتع قرار داده است. در اعلام این تصمیم در توییتر ، یوتیوب اعلام کرد که با تجربه ای متفاوت و به روز انرژی خود را متمرکز می کند. در همین حال ، این شرکت گفت که مشتاقانه منتظر است تا سازندگان با ویدئوهای خود به سبک Rewind به سنت خود ادامه دهند.

  این سریال در سال 2010 به عنوان یک بازبینی سالانه و شامل برخی از ویدیوهای برتر ویروسی سال به نمایش درآمد. در سال 2011 ، یوتیوب زمان بیشتری را برای تولید این مجموعه اختصاص داد. ظاهراً با بیش از 12 میلیون بازدید تا به امروز نتیجه داده است.

  اما از آنجا ، از آنجا که YouTube واقعاً از فرهنگ میم ها در سری Rewind استقبال کرد ، همه چیز به طور قابل ملاحظه ای از بین رفت. ویدئوی 2012 تا حد زیادی بر روی ویدیوی Pang's Gangnam Style متمرکز بود و 2013 به شدت تحت تأثیر The Fox از Ylvis و The Harlem Shake بود.

  همه چیز چند سال دیگر ثابت ماند ، اما در سال 2018 ، YouTube قالب را تغییر داد ، کنترل Rewind را در اختیار سازندگان قرار می دهد. نتیجه یک کلیپ هشت دقیقه ای بود که به سرعت تبدیل به ناپسندترین ویدیو در تاریخ YouTube شد. هنوز هم این نامگذاری تا به امروز با بیش از 19 میلیون نپسندیدن حفظ شده است.

  از همه سازندگان در Rewind سپاسگزاریم - ما در صورت تمرکز مجدد انرژی خود در جشن ،

خبرهای دیگر از اینترنت