خبر

 • تک بورد - یوتیوب اولین ویدیوی 10 میلیاردی خود را دارد و از Psy نیست

  یوتیوب اولین ویدیوی 10 میلیاردی خود را دارد و از Psy نیست
  4 روز و 22 ساعت قبل

  چرا مهم است: یک ویدیوی YouTube برای اولین بار از مرز 10 میلیارد بازدید گذشت. این از Psy نیست، موسیقی پاپ کره جنوبی که تقریباً یک دهه پیش انواع رکوردها را بر روی پلتفرم ثبت کرد، اما با همان منطقه ارتباط دارد.

  "Baby Shark" در اواسط سال 2016 توسط Pingfong در یوتیوب منتشر شد و اولین و تنها ویدیویی است که بیش از 10 میلیارد بازدید داشته است. این ویدیوی آهنگ و رقص جذاب برای بچه ها تا پایان سال 2018 توانست نزدیک به دو میلیارد بازدید داشته باشد و تنها دو سال بعد، با بیش از هفت میلیارد بازدید در سراسر جهان، به پربیننده ترین ویدیو در این پلتفرم تبدیل شد.

  < p>Pinkfong یک برند سرگرمی کودکان از SmartStudy است، یک شرکت سرگرمی آموزشی کره جنوبی که از سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرده است. در سال 2019، مدیر عامل Pinkfong در ایالات متحده، Bin Jeong، گفت که آنها انتظار نداشتند این کلیپ محبوبیت خود را افزایش دهد. . جئونگ افزود: "کسانی که آن را می سازند، خودشان آن را می سازند."

  اولین و تنها ویدیوی یوتیوب که بیش از 10 میلیارد بازدید داشته است.

  شاید متعجب شوید بیاموزید که چندین مورد از 10 ویدیوی برتر YouTube به کودکان ارائه می شود. بررسی سریع پربازدیدترین ویدیوهای ویکی در یوتیوب نشان می‌دهد که شش مورد از 10 ویدیوی برتر مربوط به کودکان هستند.

  برای کسانی که کنجکاو هستند، ویدیوی موفق Psy برای Gangnam Style در حال حاضر خارج از 10 ویدیوی برتر از نظر تعداد است. رتبه 11 با 4.3 میلیارد بازدید. این به خودی خود چشمگیر است و نشان می دهد که رسیدن به بالای کوه و ماندن در قله یا نزدیک آن چقدر می تواند دشوار باشد.

خبرهای دیگر از اینترنت