خبر

 • تک بورد - گیمر با بارگذاری مجدد اشیاء خانگی به سبک تیراندازی اول شخص، ویروسی می شود

  گیمر با بارگذاری مجدد اشیاء خانگی به سبک تیراندازی اول شخص، ویروسی می شود


  1 ماه قبل

  بارگذاری مجدد: شرکت های بازی های ویدیویی تلاش قابل توجهی را صرف بارگیری مجدد اسلحه می کنند. برخی از انیمیشن‌ها سریع هستند، برخی کمی بیشتر طول می‌کشند و برخی دیگر زمان بیشتری می‌برند. صرف نظر از زمان بارگذاری یا دقت، بارگذاری مجدد در بازی ها حس فوریت و نگرش دقت تمرین شده را زمانی که به درستی انجام شود منتقل می کند. اخیراً یک گیمر این جوهر را در ویدیویی ضبط کرده است که بلافاصله در فضای مجازی منتشر ش

  یک «هنرمند بازی‌های ویدیویی» که توسط کوماندر کارل خودخوانده می‌شود، شروع به ساختن ویدیوهای TikTok از خود کرد که در حال بارگذاری مجدد اشیاء خانگی مانند توستر و مداد تراش‌ها بود، به گونه‌ای که شما قسم می‌خورید که متعلق به آن است. تیرانداز اول شخص مورد علاقه شما برخی از آن‌ها مانند ویدیوی "Nice Caulk" او که 2.2 میلیون بازدید داشت، در فضای مجازی پخش شدند.

  او توجه زیادی را به خود جلب کرد و درخواست‌های بیشتری را به خود جلب کرد و بهترین ویدیو را ساخت که 10.6 میلیون بازدید را به خود اختصاص داد. از زمانی که او آن را در روز دوشنبه در TikTok پست کرد. هنگامی که تعداد او به سرعت بالا رفت، او مجموعه را در روز سه شنبه در YouTube آپلود کرد و در حال حاضر تقریبا 60000 بازدید از آن (مست سر) دارد. یوتیوب همانطور که او در TikTok انجام می دهد. در واقع، کارل مجموعه Reload را برای جشن رسیدن به 400000 دنبال کننده در TikTok ساخته است. تعداد مشترکین یوتیوب او تنها 2380 نفر است.

  فرمانده کارل روز چهارشنبه ویدیویی را با گربه چاق خود پست کرد و از همه برای حمایت، بازدیدها و نظراتشان (در بالا) تشکر کرد. او اشاره کرد که از زمان پخش شدن در فضای مجازی توسط چندین "شبکه های خبری اصلی" از طریق ایمیل با او تماس گرفته اند و می گوید که قصد دارد به تولید محتوا ادامه دهد.

  دیگران ویدیوهای مشابهی را انجام داده اند، اما تعداد کمی از آن ویدیوی معتبر را ضبط کرده اند. -احساس بازی که به نظر می رسد Kommander Karl بر آن مسلط شده است. البته از مردی که آرم Half-Life روی ساعدش خالکوبی شده چه انتظاری دارید؟ در اینجا امیدواریم که او آن را ادامه دهد. حداقل، بارگذاری مجدد او برای لبخند زدن خوب است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.


  تگ ها:

  گیمر , بارگذاری , مجدد , اشیاء , خانگی , تیراندازی , ویروسی


  v 10
خبرهای دیگر از اینترنت