خبر

 • تک بورد - گوگل برای راحتی بیشتر ویژگی پیمایش پیوسته را در جستجوی تلفن همراه ارائه می دهد

  گوگل برای راحتی بیشتر ویژگی پیمایش پیوسته را در جستجوی تلفن همراه ارائه می دهد
  21 روز و 11 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: گوگل به تازگی پیمایش پیوسته را ارائه کرده و دسترسی به اطلاعات و نتایج جستجو را برای کاربران تلفن همراه فراهم می کند. این ویژگی جدید به کاربران تلفن همراه اجازه می دهد تا نتایج را مرور کنند نه اینکه مجبور شوند برای مجموعه بعدی ضربه بزنند. این افزودنی به دنبال طراحی مجدد جستجوی تلفن همراه Google است ، که در اوایل سال جاری به اجرا درآمد ، تا کاربران جستجوی تمیزتر و متمرکزتری را در اخت

  پنجشنبه ، نیرو آناند ، مدیر محصول جستجوی Google ، از عملکرد پیمایش پیوسته این شرکت برای کاربران تلفن همراه ایالات متحده خبر داد. موتورهای جستجو در طول تاریخ برای ارائه نتایج جستجو به صفحه بندی تکیه کرده اند. پیمایش مداوم به جای پیشرفت فعال در صفحه ای دیگر ، به کاربران تلفن همراه اجازه می دهد تا حداکثر چهار صفحه از نتایج جستجو را مشاهده کنند. این ویژگی درعین حال تجربه بصری تری را برای کاربران تلفن همراه که به پیمایش و کشیدن نمایشگرها عادت دارند ، افزایش می دهد.

  این ویژگی جدید هفته گذشته برای جستجوهای انگلیسی در iOS و Android در ایالات متحده عرضه شد. پیمایش مداوم به نفع کاربرانی است که دیگر مجبور نیستند برای کلیک و بارگیری نتایج اضافی از نتایج جدا شوند. همچنین با اطمینان از گذراندن زمان بیشتر کاربران تلفن همراه در پلتفرم و افزایش دید تبلیغات ، به Google و شرکای تبلیغاتی مبتنی بر جستجوی آنها کمک می کند.

  https://techbord.com Google ویژگی پیمایش پیوسته را در جستجوی موبایل برای راحتی بیشتر

  برای بسیاری از افراد ، عملکرد جستجو در Google (یا هر موتور جستجوی دیگری در این زمینه) چیزی نیست جز یک زمینه متنی که در آن یک س questionال یا اصطلاح وارد می کنید ، و فوراً صدها تا هزاران نتیجه مرتبط برای غربالگری در اختیار شما قرار می گیرد. برخلاف کتابخانه های مجازی ساده و مجموعه دارایی های اوایل دهه 90 ، جستجو به یک سرویس پویا و زنده تبدیل شده است که نقش مهمی را برای کاربران ، سازمان ها و مشاغل در سراسر جهان ایفا می کند. این یک سرویس پیچیده ، در حال توسعه و درآمد زا است که بر سازماندهی مداوم نتایج ، افزایش یافتنی و بهینه سازی تجربه کاربر متمرکز است.

  پیمایش مداوم فقط یک گام دیگر در بهبود خدمات ارائه شده توسط Google است. به در اوایل سال جاری ، این شرکت یک طراحی مجدد تلفن همراه را برای ساده سازی تجربه جستجوی کاربر ، افزایش خوانایی و راهنمایی کاربران به اطلاعات مهم و به حداقل رساندن حواس پرتی و سر و صدا ارائه کرد.

  اعتبار تصویر: جستجوی تلفن همراه توسط Solen Feyissa ؛ پیمایش کاربر توسط آرتم بیلیاکین

خبرهای دیگر از اینترنت