خبر

 • تک بورد - گوگلرهای سابق Neeva را راه اندازی کردند ، موتور جستجوی 4.95 دلار در هر متر بدون تبلیغات و تمرکز بر حریم خصوصی

  گوگلرهای سابق Neeva را راه اندازی کردند ، موتور جستجوی 4.95 دلار در هر متر بدون تبلیغات و تمرکز بر حریم خصوصی
  3 روز و 2 ساعت قبل

  علیرغم اینکه در بین اکثر کاربران اینترنت انتخاب ارجح است ، پنهان نیست که حریم خصوصی و یک تجربه بدون تبلیغات دو موردی هستند که با موتور جستجوی Google مرتبط نیستند. اما یک گزینه جایگزین وجود دارد که از طرف دو گوگل سابق ارائه می شود ، هرچند برای شما ماهیانه 4.95 دلار هزینه دارد.

  Sridhar Ramaswamy و Vivek Raghunathan ، دو مدیر سابق گوگل (حدود 30 درصد از کارکنان شرکت آنها از گوگل سابق هستند) ، امیدوارند موتور جستجوی جدید آنها Neeva بتواند برخی را بدزدد از 90٪ سهم بازار کارفرمای یکبار مصرف خود برخوردار است. برخلاف Google که بیشترین درآمد خود را از طریق تبلیغات کسب می کند ، Neeva از یک مدل مبتنی بر اشتراک استفاده می کند ، به این معنی که هیچ گونه نگرانی درباره حریم خصوصی یا نتایج جستجو پر از تبلیغات نیست.

   https://techbord.com Googlers سابق Neeva را راه اندازی كردند ، یك موتور جستجوی 4.95 دلار در هر متر بدون تبلیغات و تمركز حریم خصوصی

  علاوه بر نداشتن تبلیغات ، Neeva همچنین کلیه ردیاب ها را مسدود می کند و کاربران می توانند منابع خبری مورد علاقه خود ، خرده فروشان و سایت های دیگر را به جای دیدن نتایج عمومی انتخاب کنند. همچنین توصیه های محصول با بررسی سایت های معتبر و مشتریان تأیید شده در یک مکان جمع شده است و Neeva قول می دهد "حداقل 20٪ " درآمد خود را با تولیدکنندگان محتوا تقسیم کند ، وقتی محتوای آنها مستقیماً به پاسخ کاربر می رسد ، پول را پرداخت می کند. س quال جستجو.

  Neeva با تمام مرورگرهای اصلی از جمله Chrome ، Firefox ، Brave ، Edge و Safari کار می کند و این شرکت قول داده است که هرگز داده های کاربران را به اشتراک نگذارد. همچنین می توانید ایمیل ، تقویم و اسناد خود را با موتور برای جستجو همگام کنید.

  https://techbord.com Googlers سابق Neeva را راه اندازی کردند ، یک موتور جستجوی 4.95 دلار در هر متر بدون تبلیغات و تمرکز بر حریم خصوصی

  " من به مردم می گویم Neeva به همان اندازه که یک آزمایش فن آوری است ، یک آزمایش اجتماعی است ، "Ramaswamy ، مدیر عامل شرکت ، به شرکت Fast گفت. "این به دنبال پاسخ این سال است که " اگر محصولی با کیفیت بالا وجود داشته باشد که به روشهای مختلف از مزایای شما برخوردار باشد ، آیا در مقابل رایگان بودن و پشتیبانی تبلیغات ، هزینه آن را پرداخت خواهید کرد؟ '"

  اگر کنجکاو هستید که Neeva را امتحان کنید ، سه ماه اول رایگان است و پس از آن هر ماه 4.95 دلار است.

خبرهای دیگر از اینترنت