techbord.com گفته می شود Google در حال آزمایش ویژگی های تجارت الکترونیکی برای YouTube است

YouTube در حال حاضر یک پلتفرم بسیار تجاری است. این برنامه مملو از تبلیغات ، حمایت های مالی و معاملات تجاری است ، همه این اقدامات قابل فهم برای کسب درآمد است که به رایگان ماندن سیستم عامل برای همه کمک می کند. با این حال ، به نظر می رسد Google از سیستم های درآمدزایی فعلی YouTube رضایت ندارد: گزارش شده است که قصد دارد ابزارهای خرید را نیز در سایت پیاده سازی کند.

ساختار و طراحی دقیق برنامه های تجارت الکترونیکی برنامه ریزی شده YouTube در این مرحله مشخص نیست ، اما بلومبرگ ادعا می کند هدف سایت این است که "امتیاز [فیلم] خود را به یک فهرست گسترده از مواردی که بینندگان می توانند از آنها استفاده کنند ، مستقیماً روی آنها کلیک کنند و خریداری کنند. "

تیم مدیریت YouTube اخیراً شروع به درخواست از سازندگان خود کرده است تا مشخص کنند کدام محصول را در ویدئوهای خود به نمایش می گذارند. محصولاتی که آنها از این طریق "برچسب" می زنند می توانند برای خرید در کانال های خود نمایش داده شوند ، اگرچه مشخص نیست که آیا آنها درآمدی را که از طریق این سیستم خرید در سایت بدست آورده اند ، دریافت می کنند یا نه.

< p> اگرچه اطلاعات بلومبرگ از منابع ناشناس تهیه می شود ، یوتیوب گزارش را تا حدی تأیید کرد. این سایت می گوید که در واقع در حال آزمایش ویژگی های تجارت الکترونیکی با "تعداد محدود " کانال است ، اما جزئیات بیشتری ارائه نمی دهد. اگر بخواهیم حدس بزنیم ، حدس می زنیم كه در حال حاضر فقط كانال های بزرگتر به این ویژگی دسترسی داشته باشند. ما تعجب نمی کنیم اگر بینندگان ، و شاید حتی سازندگان ، با تجاری سازی اضافی مقابله کنند ، به خصوص اگر گروه دوم قادر به انصراف نباشند. ما برای توضیح در مورد این خبر با YouTube تماس خواهیم گرفت و در صورت دریافت پاسخ این مقاله را به روز می کنیم.

گفته می شود Google در حال آزمایش ویژگی های تجارت الکترونیکی برای YouTube است
the-web/گفته-می-شود-google-در-حال-آزمایش-ویژگی-های-تجارت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.