خبر

 • تک بورد - گفته می شود آمازون محصولات حمایت شده بیشتری را نشان می دهد و از تبلیغ کنندگان هزینه اضافی می گیرد

  گفته می شود آمازون محصولات حمایت شده بیشتری را نشان می دهد و از تبلیغ کنندگان هزینه اضافی می گیرد
  1 روز و 11 ساعت قبل

  TL؛ DR: آیا توجه کرده اید که به نظر می رسد تعداد زیادی از محصولات حمایت شده در بالای نتایج جستجوی آمازون وجود دارد؟ شما تصورش را نمی کنید غول خرده فروشی حداکثر شش مورد از این موارد را به کاربران نشان می دهد - قبلاً دو یا سه مورد بود - و از شرکت ها پول بیشتری می گیرد تا در اسلات های برتر ظاهر شوند.

  موارد زیادی در آمازون وجود دارد ، به همین دلیل است که بسیاری از فروشندگان مایلند هزینه ای را پرداخت کنند تا کالاهای آنها به طور برجسته در نتایج جستجو ظاهر شود. CNBC گزارش می دهد که به جای دو یا سه محصول معمول حمایت شده ، کاربران احتمالاً پنج تا شش محصول را مشاهده می کنند. در برخی موارد ، خریداران آنلاین که از برنامه تلفن همراه استفاده می کنند ، باید قبل از مواجه شدن با هرگونه لیست بدون پرداخت ، دو صفحه نتایج را بکشید.

  آمازون نه تنها تبلیغات بیشتری نشان می دهد ، بلکه از شرکت ها نیز هزینه بیشتری دریافت می کند. به بر اساس نظرسنجی بیش از 300 فروشنده آمازون که توسط Canopy Management انجام شده است ، هزینه هر کلیک برای تبلیغات جستجو در آمازون در ماه اوت 1.27 دلار بوده است. یک سال پیش ، فقط 86 سنت بود.

  https://techbord.com طبق گزارشات آمازون محصولات حمایت شده بیشتری را نشان می دهد و هزینه تبلیغات اضافی

  کدام محصول حامی را انتخاب کنید؟

  " در حال حاضر این امر غیر معمول نیست که مارک ها 50 درصد یا بیشتر از قیمت محصول خود را در Juozas Kaziukenas از Marketplace Pulse می گوید هزینه های مختلفی برای فروش در آمازون وجود دارد.

  برنده همه اینها ، البته ، نتیجه نهایی آمازون است. در جدیدترین گزارش فصلی خود ، بخش فروش "دیگر" ، که بیشتر آن تبلیغات است ، سریع ترین رشد را در سه ماهه دوم داشته است. درآمد سالانه 87٪ افزایش یافته و به بیش از 7.9 میلیارد دلار رسیده است.

  دو سال پیش ، تبلیغات پیشین که تبلیغات آمازون را انجام می داد ، از مایکروسافت جلوتر رفت و سومین پلتفرم تبلیغاتی بزرگ آمریکا پس از گوگل و فیس بوک شد. eMarketer پیش بینی می کند که تا سال 2023 سه چهارم بازار تبلیغات تجارت الکترونیک 24 میلیارد دلاری را تحت کنترل خود خواهد داشت. s 8.7، ، با Facebook با 23.7 and و Google با 28.6 top در صدر.

  آمازون به CNBC گفت که در نتایج جستجو هیچ اسلات تبلیغاتی اختصاصی ندارد ، به این معنی که کاربران می توانند فقط یک تبلیغ یا حتی هیچ تبلیغی را مشاهده نکنند. تبلیغات یک سرویس اختیاری است که به بهبود دید محصولات

  کمک می کند

خبرهای دیگر از اینترنت