خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که زوم روی سرویس های ایمیل و تقویم خود کار می کند

  گزارش شده است که زوم روی سرویس های ایمیل و تقویم خود کار می کند
  20 ساعت و 1 دقیقه قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: رشد سریع بزرگنمایی ، بلندپروازیهای شرکت را به اوج جدیدی رسانده است. گزارش ها نشان می دهد که آنها به دنبال تبدیل شدن به یک پلت فرم سازمانی با تمام ابزارهای بهره وری مورد نیاز برای رقابت با راه حل های موجود از جمله Microsoft ، Salesforce و Google هستند ، که همه جیب های بسیار عمیق تری دارند.

  بزرگنمایی در سال 2020 رشد چشمگیری داشته است ، به همین دلیل سرمایه گذاران عمومی سهام را به شش برابر دسامبر سال گذشته رسانده اند. با بیش از 1.5 میلیارد دلار پول نقد و اوراق بهادار قابل فروش ، این شرکت اکنون در حال بررسی راه های توسعه یک اکوسیستم غنی تر از خدمات بهره وری در اطراف برنامه موفق ویدئو کنفرانس است.

  بر اساس گزارشی از The Information ، Zoom در حال کار بر روی خدمات ایمیل و تقویم ، اولین سرویس برای انتشار پیش نمایش 2021 در اوایل سال است. گزارش شده است که برنامه تقویم هنوز در مرحله برنامه ریزی است و هیچ زمان مشخصی درباره زمان شروع توسعه وجود ندارد.

  اوایل سال جاری ، مدیر ارشد محصولات زوم ، Oded Gal به پروتکل گفت که این شرکت انتظار ندارد که این برنامه به این سطح از رشد در فضای کسب و کار دست یابید ، چه رسد به اینکه به یک نام خانوادگی برای مشتریانی تبدیل شوید که خواهان گزینه هایی برای FaceTime و Skype هستند.

  بزرگنمایی حتی در دستگاه هایی مانند Facebook Portal و Google Home و با افزایش استفاده محبوب شد با برنامه ریزی برای رمزگذاری انتها به انتها در اوایل سال 2021 ، پیشرفت های لازم در زمینه امنیت انجام شده است.

  https://techbord.com Zoom گزارش شده است که روی سرویس های ایمیل و تقویم خود کار می کند

  اکثر شرکت ها در حال مهاجرت به یک گردش کار ترکیبی هستند که در صورت امکان کار از خانه تشویق می شود ، اما با در دسترس بودن واکسن ها ، بسیاری از انتظار می رود در ماه های آینده به ساختمان های اداری بازگردند. زوم این را می داند ، به همین دلیل تصمیم برای ایجاد مجموعه ای از ابزارهای بهره وری منطقی است که با راه حل های رقیب مانند Microsoft Teams که در Office 365 تعبیه شده است ، رقابت کند.

  بر اساس پروتکل ، بزرگنمایی کاوش مجموعه کامل شرکتی ، از جمله ترجمه در زمان واقعی ، یادداشت برداری خودکار ، واقعیت افزوده برای جلسات از راه دور ، گفتگوی متنی و مواردی مانند زوم تلفن برای جایگزینی تلفن های میز کار. این جاه طلبی ها فقط به لطف موفقیت جدید یافته است ، تا جایی که زوم در حال برنامه ریزی برای ایجاد بستری است که می تواند نه تنها برای تجار ، بلکه برای مراکز درمانی و مدارس باشد.

  در اخبار مرتبط ، زوم همچنین نسخه جدیدی از برنامه خود را با پشتیبانی بومی از Apple M1 Macs ارائه می دهد. این بدان معناست که اکنون می توانید باینری بزرگنمایی "جهانی " مشابه باینریهای به روز شده مایکروسافت را برای Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و Visual Studio Code برای Mac بارگیری کنید. اما شاید مهمتر از همه ، این ثابت کند که برای بسیاری از توسعه دهندگان آسان است که برنامه های خود را به Arm / Apple Silicon منتقل کنند ، که این نگرانی عمده برای کسانی است که در مورد خرید ماشین های جدید محصور هستند.

خبرهای دیگر از اینترنت